ZÁPAS
15.09.19 | 1. kolo kval. | Lukas Rosol | Evgeny Karlovskiy | 6-4, 3-6, 6-4 | St. Petersburg | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Lukas Rosol | Evgeny Karlovskiy | |
1. podání % | 47/79 (59%) | 56/97 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/47 (70%) | 39/56 (70%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/32 (38%) | 15/41 (37%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 43/97 (44%) | 34/79 (43%) |
Vyhrané body celkem | 88/176 (50%) | 88/176 (50%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esa | 5 | 11 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lukas Rosol | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Rosol | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lukas Rosol | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lukas Rosol | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lukas Rosol | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Lukas Rosol | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lukas Rosol | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lukas Rosol | 1-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Rosol | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-5 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lukas Rosol | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lukas Rosol | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lukas Rosol | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lukas Rosol | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lukas Rosol | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Evgeny Karlovskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lukas Rosol | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lukas Rosol vs. Evgeny Karlovskiy - Vzájemné zápasy
15.09.19 | 1. kolo kval. | Lukas Rosol | Evgeny Karlovskiy | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | St. Petersburg | tvrdý I. |
01.10.18 | 1. kolo | Lukas Rosol | Evgeny Karlovskiy | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Almaty Challenger | tvrdý |
14.04.18 | 1. kolo kval. | Lukas Rosol | Evgeny Karlovskiy | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | Tunis Challenger | antuka |
Lukas Rosol form & Evgeny Karlovskiy form
Lukas Rosol - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 1. kolo | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
15.04.23 1. kolo kval. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Las Franquesas - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Rovereto Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.23 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | detail zápasu |
Evgeny Karlovskiy - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Artur Kukasian | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Petr Nesterov | 6-71, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Niels Visker | 6-73, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Ilia Simakin | 7-64, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Aristarkh Safonov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Chun Hsin Tseng | 6-2, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Eric Vanshelboim | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Rethin Pranav Senthil Kumar | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 5-7, 4-5, - Evgeny Karlovskiy - skreč | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Renard | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Cooper Williams | 7-62, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | - Evgeny Karlovskiy - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 7-64, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
29.09.23 semifinále | vs. Alexander Blockx | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Max Dahlin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Adam Heinonen | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Luc Fomba | 6-2, 6-4 | detail zápasu |