ZÁPAS
17.04.18 | 1. kolo | Lukas Rosol | Carlos Taberner | 7-5, - skreč | Tunis Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lukas Rosol | Carlos Taberner | |
1. podání % | 18/31 (58%) | 20/38 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 14/18 (78%) | 17/20 (85%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/13 (54%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 2/5 (40%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 16/38 (42%) | 10/31 (32%) |
Vyhrané body celkem | 37/69 (54%) | 32/69 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 5 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lukas Rosol | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lukas Rosol | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lukas Rosol | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lukas Rosol | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lukas Rosol | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Rosol | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Carlos Taberner | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lukas Rosol vs. Carlos Taberner - Vzájemné zápasy
26.07.19 | čtvrtfinále | Carlos Taberner | Lukas Rosol | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Prague Challenger | antuka |
17.04.18 | 1. kolo | Lukas Rosol | Carlos Taberner | 7-5, Carlos Taberner - skreč | detail zápasu | Tunis Challenger | antuka |
Lukas Rosol form & Carlos Taberner form
Lukas Rosol - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.07.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 1. kolo | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
15.04.23 1. kolo kval. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Las Franquesas - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Rovereto Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.23 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | detail zápasu |
Carlos Taberner - poslední zápasy
Bucharest - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 3-0, Damir Dzumhur - skreč | detail zápasu | |
Madrid Challenger - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 4-1, Nikolas Sanchez-Izquierdo - skreč | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Javier Barranco Cosano | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Jonas Forejtek | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Haruto Ishikawa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detail zápasu |