ZÁPAS
10.11.16 | 2. kolo | Lukas Mugevicius | Andrea Borroni | 6-4, 6-2 | Tunisia F31 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lukas Mugevicius | Andrea Borroni | |
1. podání % | 30/54 (56%) | 24/52 (46%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/30 (73%) | 15/24 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/24 (58%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 24/52 (46%) | 18/54 (33%) |
Vyhrané body celkem | 60/106 (57%) | 46/106 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
09.06.95, 28 Let
09.06.95, 28 Let
Lukas Mugevicius vs. Andrea Borroni - Vzájemné zápasy
10.11.16 | 2. kolo | Lukas Mugevicius | Andrea Borroni | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Tunisia F31 | antuka |
Lukas Mugevicius form & Andrea Borroni form
Lukas Mugevicius - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Yannick Mertens | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.20 kvalifik. | vs. Oscar Weightman | 6-4, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
11.10.20 2. kolo kval. | vs. Sacha Modica | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Pustovit | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Pierre Delage | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.20 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Pustovit | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Cameroon F1 - tvrdý | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Niklas Johansson | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
04.11.18 kvalifik. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Valtteri Ahti | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
28.10.18 kvalifik. | vs. Nikola Slavic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Artsiom Bardzin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Maikel Borg | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Roman Khassanov | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F30 - tvrdý | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Hugo Pontico | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Poland F7 - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Nikita Mashtakov | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Nicholas Solarewicz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Jody Turnquest | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Poland F6 - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Pawel Zawisza | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Finland F1 - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
29.04.17 1. kolo kval. | vs. Jan Mertl | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Andrea Borroni - poslední zápasy
M25 Casinalbo - antuka | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Augusto Virgili | 6-75, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Paolo Schiavone | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Marco Miceli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Edoardo Graziani | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Enes Donmezer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Niklas Rohrer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 7-64, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Federico Bertuccioli | 7-62, 5-7, 12-10 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. George Loffhagen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Mats Hermans | 6-72, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Antun Vidak | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Marco Mosciatti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Kevin Portmann | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Sasnouski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Adam Moundir | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Louis Wessels | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Nicolo Turchetti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
13.09.19 2. kolo | vs. Nicolo Turchetti | 2-6, 3-6 | detail zápasu |