ZÁPAS
10.03.20 | 1. kolo | Lukas Klein | Rostislav Galfinger | 6-0, 6-1 | Nur Sultan | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Lukas Klein | Rostislav Galfinger | |
1. podání % | 20/34 (59%) | 14/32 (44%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/20 (95%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/14 (64%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané body z returnu | 22/32 (69%) | 6/34 (18%) |
Vyhrané body celkem | 50/66 (76%) | 16/66 (24%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lukas Klein | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lukas Klein | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lukas Klein | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Klein | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lukas Klein | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
3-1 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lukas Klein | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Rostislav Galfinger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
12.11.02, 21 Let
12.11.02, 21 Let
Lukas Klein vs. Rostislav Galfinger - Vzájemné zápasy
10.03.20 | 1. kolo | Lukas Klein | Rostislav Galfinger | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Nur Sultan | tvrdý I. |
Lukas Klein form & Rostislav Galfinger form
Lukas Klein - poslední zápasy
Madrid - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-1, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
23.04.24 kvalifik. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Elmer Moller | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
31.03.24 kvalifik. | vs. Jaime Faria | 4-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Alex Michelsen | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Jakub Mensik | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Benoit Paire | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Casper Ruud | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Zachary Svajda | 6-4, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Alexandre Muller | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Miomir Kecmanovic | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Alexander Zverev | 5-7, 6-3, 6-4, 6-75, 6-77 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Soon-Woo Kwon | 7-60, 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Stefano Napolitano | 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Denis Kudla | 6-3, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.12.23 kvalifik. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Quentin Halys | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Max Hans Rehberg | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-70, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu |
Rostislav Galfinger - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Aleksander Chayka | 7-63, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Pundel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Mario Nicosia | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Christoph Gayk | - Rostislav Galfinger - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Finn Murgett | 7-60, 5-7, - Rostislav Galfinger - skreč | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Azariah Rusher | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Carson Cerejo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 5-7, 6-79 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Lars Erik Schneider | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Jim Hendrikx | 4-6, 0-2, - Rostislav Galfinger - skreč | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Marvin Schaber | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Alex Solanki | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Aaron James Williams | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Leon Schwerdtfeger | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Denys Klok | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jagmeet Singh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ali Razavi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Amirali Ghavam | 6-73, 2-4, - Rostislav Galfinger - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Cyril Vandermeersch | 6-4, 5-7, 1-10 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 7-63, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Ian Rabtsevich | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-3, 3-6, 13-11 | detail zápasu |