Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nórsko
15.11.00, 23 Let
15.11.00, 23 Let
Simon Beaupain vs. Lukas Hellum Lilleengen - Vzájemné zápasy
21.01.19 | 1. kolo kval. | Lukas Hellum Lilleengen | Simon Beaupain | 0-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Simon Beaupain form & Lukas Hellum Lilleengen form
Simon Beaupain - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Peter Buldorini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Adan Freire Da Silva | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Milos Karol | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Fred Simonsson | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maksim Shin | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lewie Lane | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 5-7, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Leandro Riedi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Matt Ponchet | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Christoph Negritu | 4-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Petr Brunclik | 6-4, 7-611 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Romain Faucon | 7-63, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Adriano Dzhenev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Louis Tessa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Aurel Ciocanu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Felix Corwin | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Ruben Hartig | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Alessio Basile | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Marlon Vankan | 6-73, 1-6 | detail zápasu |
Lukas Hellum Lilleengen - poslední zápasy
M25 Faro - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
20.02.23 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.23 kvalifik. | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu |