ZÁPAS
06.12.17 | 1. kolo | Lucas Renard | Takanyi Garanganga | 6-3, 4-6, 6-1 | South Africa | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Lucas Renard | Takanyi Garanganga | |
1. podání % | 35/67 (52%) | 57/99 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/35 (71%) | 33/57 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/32 (66%) | 16/42 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/20 (30%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 50/99 (51%) | 21/67 (31%) |
Vyhrané body celkem | 96/166 (58%) | 70/166 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lucas Renard vs. Takanyi Garanganga - Vzájemné zápasy
06.12.17 | 1. kolo | Lucas Renard | Takanyi Garanganga | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | South Africa | tvrdý |
23.11.17 | 2. kolo | Takanyi Garanganga | Lucas Renard | 6-3, 6-2 | detail zápasu | South Africa | tvrdý |
15.12.14 | 2. kolo | Takanyi Garanganga | Lucas Renard | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Togo F2 | tvrdý |
Lucas Renard form & Takanyi Garanganga form
Lucas Renard - poslední zápasy
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Colne | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yoshka Sborowsky | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yassine Dlimi | Yassine Dlimi - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Garrett Johns | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Norman - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jack Loutit | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Max Dahlin | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Olle Wallin | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Oskar Jansson | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
23.03.23 kvalifik. | vs. Jacob Brumm | 6-4, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Miles Jones | 7-64, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Omni Kumar | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Tristan Mccormick | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
24.02.23 čtvrtfinále | vs. Victor Lilov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Aidan Kim | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Adam Jones | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.23 1. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 6-3, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Weston - antuka | ||||
13.02.23 1. kolo kval. | vs. Juan David Velasquez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Edmond - tvrdý I. | ||||
29.01.23 finále | vs. Alex Michelsen | 7-65, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.23 semifinále | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.23 čtvrtfinále | vs. Kyle Seelig | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Takanyi Garanganga - poslední zápasy
M25 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-3, 1-3, - Takanyi Garanganga - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Louis Herman | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
15.11.19 čtvrtfinále | vs. Kelsey Stevenson | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Jaime Sigauque | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
10.11.19 finále | vs. David Perez Sanz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.19 semifinále | vs. Kelsey Stevenson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Dennis Uspensky | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Aldin Setkic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Gianni Mina | 6-4, 1-0, Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Michael-John Every | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Paul Emmanuel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
13.10.19 semifinále | vs. Calvin Hemery | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Skander Mansouri | Skander Mansouri - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Joseph Imeh Ubon | 3-0, Joseph Imeh Ubon - skreč | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Arthur Cazaux | 7-5, 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Len Schouten | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Michael-John Every | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
28.09.19 semifinále | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Jordan Hasson | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Devin Badenhorst | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Memphis - tvrdý | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Jacob Dunbar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
23.07.19 2. kolo | vs. Zhe Li | 6-73, 6-76 | detail zápasu |