ZÁPAS
11.02.20 | 1. kolo | Lucas Poullain | Patrik Rikl | 6-0, 6-3 | M15 Grenoble | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Lucas Poullain | Patrik Rikl | |
1. podání % | 23/50 (46%) | 27/43 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/23 (87%) | 15/27 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/27 (59%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/43 (53%) | 14/50 (28%) |
Vyhrané body celkem | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 2 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lucas Poullain | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Patrik Rikl | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Poullain | 2-0 | |
0-0, 0-15 | ||
3-0 | Patrik Rikl | |
0-0 | ||
5-0 | Patrik Rikl | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Lucas Poullain | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Patrik Rikl | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lucas Poullain | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Patrik Rikl | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lucas Poullain | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Patrik Rikl | |
0-0 | ||
Lucas Poullain | 4-3 | |
5-3 | Patrik Rikl | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lucas Poullain vs. Patrik Rikl - Vzájemné zápasy
11.02.20 | 1. kolo | Lucas Poullain | Patrik Rikl | 6-0, 6-3 | detail zápasu | M15 Grenoble | tvrdý I. |
Lucas Poullain form & Patrik Rikl form
Lucas Poullain - poslední zápasy
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Fajing Sun | - | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. David Poljak | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Axel Garcian | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Hendrik Jebens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Hazem Naow | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Mark Lajal | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Marius Copil | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Anapat Timangkul | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Maxime Janvier | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Arthur Nagel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Yann Marti | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Paul Jubb | 7-66, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Marcus Walters | 7-64, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Tomas Machac | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Jack Draper | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jules Marie | 1-1, Jules Marie - skreč | detail zápasu |
Patrik Rikl - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Hynek Barton | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 3-4, - Patrik Rikl - skreč | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
25.06.23 finále | vs. Andrew Paulson | 3-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.23 semifinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Lukas Palovic | 6-0, 1-0, Lukas Palovic - skreč | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Jiri Jenicek | 0-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
20.05.23 semifinále | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Rudolf Molleker | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Mark Wallner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Dylan Dietrich | 6-2, 6-73, 11-9 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Kyjaci | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Timo Stodder | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Jake Delaney | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.22 čtvrtfinále | vs. Maxime Chazal | 6-0, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-2 | detail zápasu |