ZÁPAS
07.08.18 | 1. kolo | Lucas Poullain | Milen Ianakiev | 6-3, 6-2 | Germany F11 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lucas Poullain | Milen Ianakiev | |
1. podání % | 26/47 (55%) | 20/46 (43%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/26 (77%) | 10/20 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/21 (76%) | 13/26 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 23/46 (50%) | 11/47 (23%) |
Vyhrané body celkem | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lucas Poullain | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Milen Ianakiev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-1 | Milen Ianakiev | |
2-1 | Milen Ianakiev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Poullain | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Lucas Poullain | 4-1 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Lucas Poullain | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Milen Ianakiev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
5-3 | Milen Ianakiev | |
6-3 |
2 | ||
Lucas Poullain | 0-0 | |
0-0, 40-0, 15-40[BP] | ||
0-1 | Milen Ianakiev | |
0-0, 40-30[BP] | ||
1-1 | Milen Ianakiev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Poullain | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
Lucas Poullain | 3-1 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Lucas Poullain | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Milen Ianakiev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Poullain | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
20.07.95, 28 Let
13 546 $
20.07.95, 28 Let
13 546 $
Lucas Poullain vs. Milen Ianakiev - Vzájemné zápasy
07.08.18 | 1. kolo | Lucas Poullain | Milen Ianakiev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Germany F11 | antuka |
Lucas Poullain form & Milen Ianakiev form
Lucas Poullain - poslední zápasy
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Fajing Sun | - | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. David Poljak | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Axel Garcian | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Hendrik Jebens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Hazem Naow | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Mark Lajal | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Marius Copil | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Anapat Timangkul | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Maxime Janvier | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Arthur Nagel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Yann Marti | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Paul Jubb | 7-66, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Marcus Walters | 7-64, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Tomas Machac | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Jack Draper | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jules Marie | 1-1, Jules Marie - skreč | detail zápasu |
Milen Ianakiev - poslední zápasy
M15 Doha - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Rashed Nawaf | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Mohammed Abdulla | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Gianmarco Amatiste | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Malibu - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Drew Baird | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Chris Wettengel | 2-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Claremont - tvrdý | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Diego Nava | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Sacha Modica | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Andrea Bessire | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Omni Kumar | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. James Story | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Alexandros Roumpis | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. George Davies | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 6-75, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Quentin Gueydan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Joshua Luck | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manama - tvrdý | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
08.03.19 čtvrtfinále | vs. Geoffrey Blancaneaux | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.19 2. kolo | vs. Adrian Obert | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Alexandru Vasile Manole | 6-3, 7-5 | detail zápasu |