ZÁPAS
27.02.19 | 2. kolo | Lucas Miedler | Lorenzo Giustino | 4-6, 7-68, 6-4 | Pau Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Lucas Miedler | Lorenzo Giustino | |
1. podání % | 68/96 (71%) | 64/108 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 53/68 (78%) | 46/64 (72%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/28 (54%) | 26/44 (59%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 36/108 (33%) | 28/96 (29%) |
Vyhrané body celkem | 104/204 (51%) | 100/204 (49%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 6 | 14 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lucas Miedler | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lucas Miedler | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lucas Miedler | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lucas Miedler | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lucas Miedler | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Lucas Miedler | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lucas Miedler | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lucas Miedler | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lucas Miedler | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Miedler | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lucas Miedler | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lucas Miedler | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
3 | ||
0-0 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lucas Miedler | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lucas Miedler | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Miedler | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lucas Miedler | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lucas Miedler | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lucas Miedler vs. Lorenzo Giustino - Vzájemné zápasy
27.02.19 | 2. kolo | Lucas Miedler | Lorenzo Giustino | 4-6, 7-68, 6-4 | detail zápasu | Pau Challenger | tvrdý I. |
Lucas Miedler form & Lorenzo Giustino form
Lucas Miedler - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Michael Agwi | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.02.24 | vs. Michael Agwi | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Cagliari Challenger - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
22.10.22 1. kolo kval. | vs. Jeff Wolf | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Luca Van Assche | 7-62, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý I. | ||||
08.10.22 1. kolo kval. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
07.09.22 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Filip Misolic | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 2-6, 7-62, 3-1, Otto Virtanen - skreč | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Jakub Mensik | 6-4, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
04.07.22 kvalifik. | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Mallorca - tráva | ||||
18.06.22 1. kolo kval. | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Pablo Andujar | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Pavel Nejedly | 4-6, 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Filip Misolic | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
06.05.22 čtvrtfinále | vs. Dennis Novak | 7-66, 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.05.22 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
03.05.22 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Lorenzo Giustino - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Jay Clarke | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Peter Benjamin Privara | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. David Puig Molina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andres Fernandez Canovas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Keegan Smith | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Emilien Voisin | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-70, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-77, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |