ZÁPAS
23.09.19 | kvalifik. | Lucas Hellfritsch | Janos Fekete | 3-6, 7-64, 10-1 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
28.02.98, 26 Let
28.02.98, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
06.02.01, 23 Let
06.02.01, 23 Let
Lucas Hellfritsch vs. Janos Fekete - Vzájemné zápasy
04.04.21 | 1. kolo kval. | Lucas Hellfritsch | Janos Fekete | 7-5, 7-5 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
23.09.19 | kvalifik. | Lucas Hellfritsch | Janos Fekete | 3-6, 7-64, 10-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Lucas Hellfritsch form & Janos Fekete form
Lucas Hellfritsch - poslední zápasy
M15 Troisdorf - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Osman Torski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Emiliano Maggioli | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 6-77, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Cheong-Eui Kim | 7-64, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Lui Maxted | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Mate Valkusz | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Constantinos Koshis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Savva Polukhin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 7-5, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.19 finále | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.19 semifinále | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Luca Potenza | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Niklas Guttau | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 4-1, Luke Issajenko - skreč | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Pelle Boerma | 6-73, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniele Catini | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Benedikt Emesz | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Augusto Virgili | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 kvalifik. | vs. Lynn Max Kempen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Avni Avnioglu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Janos Fekete - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Denny Vojtischek | 6-75, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Sander Jong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 5-7, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Manuel Lazic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Borys Chmielewski | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Dennis Dragomirov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Marc Antoine Gaillard | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Attila Boros | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Manuel Lazic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-2, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Michal Novansky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.22 kvalifik. | vs. Leo Vithoontien | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Nicholas Nugent | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Romain Faucon | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.21 kvalifik. | vs. Riccardo Tavilla | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Zilina - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.21 kvalifik. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.21 kvalifik. | vs. Marek Semjan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
17.08.21 2. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu |