ZÁPAS
18.07.19 | 2. kolo | Lucas Gerch | Nerman Fatic | 6-4, 7-5 | M25+H Kassel | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lucas Gerch | Nerman Fatic | |
1. podání % | 49/72 (68%) | 44/67 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/49 (71%) | 29/44 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/23 (48%) | 11/23 (48%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 27/67 (40%) | 26/72 (36%) |
Vyhrané body celkem | 73/139 (53%) | 66/139 (47%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Nerman Fatic | |
0-0, 30-0 | ||
Lucas Gerch | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
2-0 | Nerman Fatic | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Lucas Gerch | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Nerman Fatic | |
0-0, 0-30 | ||
Lucas Gerch | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
3-3 | Nerman Fatic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Gerch | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-3 | Nerman Fatic | |
0-0 | ||
Lucas Gerch | 5-4 | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Nerman Fatic | |
0-0, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lucas Gerch | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Nerman Fatic | |
0-0 | ||
Lucas Gerch | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Lucas Gerch | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-A[BP] | ||
Lucas Gerch | 2-3 | |
0-0, 30-0, 40-A[BP] | ||
2-4 | Nerman Fatic | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Lucas Gerch | 2-5 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Nerman Fatic | |
0-0, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Gerch | 4-5 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Nerman Fatic | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lucas Gerch vs. Nerman Fatic - Vzájemné zápasy
18.07.19 | 2. kolo | Lucas Gerch | Nerman Fatic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | M25+H Kassel | antuka |
Lucas Gerch form & Nerman Fatic form
Lucas Gerch - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Stefan Palosi | 7-61, 7-65 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Manuel Lazic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Daniele Rapagnetta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Miljan Zekic | 4-0, Miljan Zekic - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Gola | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Vilius Gaubas | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Patrick Brady | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Noah Rubin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | - | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Hady Habib | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 7-65, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-63, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Nerman Fatic - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 finále | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.11.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
05.11.23 kvalifik. | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - skreč | detail zápasu |