ZÁPAS
03.07.18 | 1. kolo | Luca Staeheli | Sven Lah | 7-5, 3-2, - skreč | Austria F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Luca Staeheli | Sven Lah | |
1. podání % | 26/52 (50%) | 28/48 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/26 (73%) | 16/28 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/26 (50%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 25/48 (52%) | 20/52 (38%) |
Vyhrané body celkem | 57/100 (57%) | 43/100 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Luca Staeheli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sven Lah | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Sven Lah | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Luca Staeheli | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Sven Lah | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Luca Staeheli | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Sven Lah | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Luca Staeheli | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Sven Lah | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Luca Staeheli | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Sven Lah | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Luca Staeheli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sven Lah | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Luca Staeheli | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Sven Lah | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
2-2 | Sven Lah | |
3-2 | Sven Lah | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-2 |
3 | ||
- skreč |
Švajčiarsko
08.03.00, 24 Let
12 974 $
08.03.00, 24 Let
12 974 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
11.10.98, 25 Let
11.10.98, 25 Let
Luca Staeheli vs. Sven Lah - Vzájemné zápasy
03.07.18 | 1. kolo | Luca Staeheli | Sven Lah | 7-5, 3-2, Sven Lah - skreč | detail zápasu | Austria F1 | antuka |
Luca Staeheli form & Sven Lah form
Luca Staeheli - poslední zápasy
M15 Winston - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Garrett Johns | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Matthew Thomson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Luca Pow | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Rihirt Saundankar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Albuquerque - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ryan Dickerson | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Arenui Luethi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Mika Brunold | 6-72, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Manfredi Graziani | 3-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Arthur Bonnaud | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Christian Kuehne | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Vasile Antonescu | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Noah Mueller | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Winston - tvrdý I. | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Aidan Kim | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.22 kvalifik. | vs. Oskar Antinheimo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.22 1. kolo kval. | vs. Mark Wallner | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. James Story | 3-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Abraham Asaba | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Caslano - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.22 1. kolo | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Alessio Demichelis | 7-5, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Florent Casays | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 7-63, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bern - antuka | ||||
28.06.22 kvalifik. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Sven Lah - poslední zápasy
M25 Austin - tvrdý | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Zachary Svajda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Justin Butsch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lubbock - tvrdý | ||||
02.10.21 semifinále | vs. Cannon Kingsley | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.21 čtvrtfinále | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.21 2. kolo | vs. Tyler Zink | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
28.09.21 kvalifik. | vs. Alexander Richards | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.09.21 1. kolo kval. | vs. Constantin Frantzen | 6-3, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Fort - tvrdý | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Luc Fomba | 7-5, 6-75, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Waco - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
22.07.19 kvalifik. | vs. Vladislav Melnic | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
USA F28b - tvrdý | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Matej Vocel | 2-4, - Sven Lah - skreč | detail zápasu | |
Austria F5 - antuka | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.18 1. kolo | vs. Jonathan Stenberg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Austria F1 - antuka | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Luca Staeheli | 5-7, 2-3, - Sven Lah - skreč | detail zápasu | |
01.07.18 kvalifik. | vs. Jakob Aichhorn | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
27.06.18 2. kolo | vs. Peter Torebko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Gabor Borsos | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.06.18 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Eric Tudor Adochitei Pandelea | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.18 2. kolo kval. | vs. Roberto Rosales | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Hungary F4 - antuka | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Strahinja Rakic | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Samuel Grman | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Franko Skugor | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo | vs. Ruben Ramirez-Hidalgo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Austria F5 - antuka | ||||
02.08.17 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Tino Kovacic | 6-4, 6-3 | detail zápasu |