ZÁPAS
25.07.17 | 1. kolo | Luca Prevosto | Tommaso Schold | 4-6, 6-2, 7-5 | Italy F23 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Luca Prevosto | Tommaso Schold | |
1. podání % | 77/99 (78%) | 45/96 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 42/77 (55%) | 26/45 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/22 (45%) | 17/51 (33%) |
Vyhrané break-bally | 9/19 (47%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané body z returnu | 53/96 (55%) | 47/99 (47%) |
Vyhrané body celkem | 105/195 (54%) | 90/195 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 16 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
25.06.98, 25 Let
25.06.98, 25 Let
Luca Prevosto vs. Tommaso Schold - Vzájemné zápasy
25.07.17 | 1. kolo | Luca Prevosto | Tommaso Schold | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | Italy F23 | antuka |
08.08.16 | kvalifik. | Luca Prevosto | Tommaso Schold | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Austria F5 | antuka |
Luca Prevosto form & Tommaso Schold form
Luca Prevosto - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Anze Arh | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.20 2. kolo | vs. Filip Misolic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 kvalifik. | vs. Luciano Tacchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.20 čtvrtfinále | vs. Justin Eleveld | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Jake Hersey | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Manuel Pena Lopez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. George Von Massow | 2-6, 7-64, 6-75 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Antonio Mazzeo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Ondrej Krstev | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Carl Emil Overbeck | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Dimitriy Voronin | 2-4, - Luca Prevosto - skreč | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Daniil Nabatchikov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Tommaso Schold - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ahmed Hassairi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Mattia Ricci | 5-7, 7-66, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jules Melot | 6-0, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Denis Constantin Spiridon | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-74, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Federico Valle | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Morolli | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Alberto Bronzetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 3-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
Italy F20 - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Paolo Dagnino | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Francesco Giorgetti | 1-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Davide Innocenti | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tunisia F39 - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lamberti | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.17 kvalifik. | vs. Ewen Lumsden | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F38 - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Martin Fekiac | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Anze Arh | 7-5, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
Italy F34 - antuka | ||||
16.10.17 1. kolo | vs. Julian Lenz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F29 - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo | vs. Filippo Mora | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Zhan Zeng | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.09.17 kvalifik. | vs. Filippo Giovannini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Italy F28 - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Jakob Aichhorn | 2-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu |