ZÁPAS
16.02.20 | 1. kolo kval. | Luca Prevosto | Radu Florin Macovei | 6-3, 2-6, 10-8 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
06.04.01, 23 Let
06.04.01, 23 Let
Luca Prevosto vs. Radu Florin Macovei - Vzájemné zápasy
16.02.20 | 1. kolo kval. | Luca Prevosto | Radu Florin Macovei | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Luca Prevosto form & Radu Florin Macovei form
Luca Prevosto - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Anze Arh | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 2. kolo | vs. Filip Misolic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.20 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
13.02.20 kvalifik. | vs. Luciano Tacchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.20 čtvrtfinále | vs. Justin Eleveld | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Jake Hersey | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Manuel Pena Lopez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. George Von Massow | 2-6, 7-64, 6-75 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Antonio Mazzeo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Ondrej Krstev | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Carl Emil Overbeck | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Dimitriy Voronin | 2-4, - Luca Prevosto - skreč | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Daniil Nabatchikov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Radu Florin Macovei - poslední zápasy
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Cristian Magureanu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Dario Alexandru Ciobotaru | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 1-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Alexander Weis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.07.22 kvalifik. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Filippo Martini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Mircea Mortasifu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Tomas | 3-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Andic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.22 kvalifik. | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Hong Kit Wong | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Lazar Milicevic | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Nicolas Bruna | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Danilo Raicevic | 6-4, 6-73, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 7-5, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Razvan Aghion | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Victor Bini | 7-65, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Cyril Vandermeersch | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Karam Hatamleh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.22 1. kolo kval. | vs. William Alsterback | 6-0, 1-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Uisung Park | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Stylianos Christodoulou | 2-6, 3-6 | detail zápasu |