ZÁPAS
23.04.19 | 1. kolo | Luca Prevosto | Francesco Forti | 6-2, 3-2, - skreč | M25 Santa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Luca Prevosto | Francesco Forti | |
1. podání % | 32/39 (82%) | 31/59 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/32 (63%) | 18/31 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/7 (86%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/12 (33%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/59 (51%) | 13/39 (33%) |
Vyhrané body celkem | 56/98 (57%) | 42/98 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa | 1 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Francesco Forti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Luca Prevosto | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Francesco Forti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luca Prevosto | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Francesco Forti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Luca Prevosto | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Francesco Forti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luca Prevosto | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Francesco Forti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Luca Prevosto | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Francesco Forti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Luca Prevosto | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Francesco Forti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Luca Prevosto | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-2 |
3 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Luca Prevosto vs. Francesco Forti - Vzájemné zápasy
23.04.19 | 1. kolo | Luca Prevosto | Francesco Forti | 6-2, 3-2, Francesco Forti - skreč | detail zápasu | M25 Santa | antuka |
Luca Prevosto form & Francesco Forti form
Luca Prevosto - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Anze Arh | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.20 2. kolo | vs. Filip Misolic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
13.02.20 kvalifik. | vs. Luciano Tacchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.20 čtvrtfinále | vs. Justin Eleveld | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Jake Hersey | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Manuel Pena Lopez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. George Von Massow | 2-6, 7-64, 6-75 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Antonio Mazzeo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Ondrej Krstev | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Carl Emil Overbeck | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Dimitriy Voronin | 2-4, - Luca Prevosto - skreč | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Daniil Nabatchikov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Francesco Forti - poslední zápasy
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 7-61, 7-64 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Federico Gaio | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Norbert Gombos | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Joris De Loore | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-77, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Kirill Mishkin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Arthur Fery | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Giovanni Oradini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Niccolo Catini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Gabriele Vulpitta | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Marco De Rossi | 6-73, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Hady Habib | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
31.08.23 čtvrtfinále | vs. Gabriele Pennaforti | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Enrico Giacomini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-78, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Marcello Serafini | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu |