Luca Margaroli/Andrea Vavassori vs. Ivan Sabanov/Matej Sabanov 25.02.2020

Luca Margaroli/Andrea Vavassori vs. Ivan Sabanov/Matej Sabanov 25.02.2020 - Pau Challenger - porovnání

ZÁPAS

25.02.201. koloLuca Margaroli/Andrea Vavassori Ivan Sabanov/Matej Sabanov 7-5, 6-3 France Pau Challenger tvrdý I.

STATISTIKY ZÁPASU

Luca Margaroli/Andrea VavassoriIvan Sabanov/Matej Sabanov
1. podání %40/57 (70%)33/50 (66%)
Vyhrané body z 1.podání33/40 (83%)21/33 (64%)
Vyhrané body z 2.podání10/17 (59%)9/17 (53%)
Vyhrané break-bally3/3 (100%)1/4 (25%)
Vyhrané body z returnu20/50 (40%)14/57 (25%)
Vyhrané body celkem63/107 (59%)44/107 (41%)
Dvojchyby12
Esa03

STATISTIKY ZÁPASU

1
0-0Ivan Sabanov/Matej Sabanov Ivan Sabanov/Matej Sabanov podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40
Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori podáva1-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
1-1Ivan Sabanov/Matej Sabanov Ivan Sabanov/Matej Sabanov podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori podáva2-1
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
2-2Ivan Sabanov/Matej Sabanov Ivan Sabanov/Matej Sabanov podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40
Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori podáva2-3
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP]
2-4Ivan Sabanov/Matej Sabanov Ivan Sabanov/Matej Sabanov podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori podáva3-4
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
4-4Ivan Sabanov/Matej Sabanov Ivan Sabanov/Matej Sabanov podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori podáva5-4
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
5-5Ivan Sabanov/Matej Sabanov Ivan Sabanov/Matej Sabanov podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori podáva6-5
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
7-5
2
0-0Ivan Sabanov/Matej Sabanov Ivan Sabanov/Matej Sabanov podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori podáva1-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
1-1Ivan Sabanov/Matej Sabanov Ivan Sabanov/Matej Sabanov podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori podáva2-1
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
2-2Ivan Sabanov/Matej Sabanov Ivan Sabanov/Matej Sabanov podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori podáva3-2
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
3-3Ivan Sabanov/Matej Sabanov Ivan Sabanov/Matej Sabanov podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Luca Margaroli/Andrea Vavassori Luca Margaroli/Andrea Vavassori podáva4-3
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
5-3Ivan Sabanov/Matej Sabanov Ivan Sabanov/Matej Sabanov podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
6-3

Luca Margaroli
Švajčiarsko
15.02.92, 28 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Chorvátsko
25.06.92, 27 Let







Ivan Sabanov
Andrea Vavassori
Taliansko
05.05.95, 24 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Chorvátsko
25.06.92, 27 Let




Matej Sabanov
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Luca Margaroli/Andrea Vavassori vs. Ivan Sabanov/Matej Sabanov - Vzájemné zápasy

25.02.201. koloLuca Margaroli/Andrea VavassoriIvan Sabanov/Matej Sabanov7-5, 6-3 detail zápasuFrance Pau Challenger tvrdý I.

Luca Margaroli/Andrea Vavassori - poslední zápasy

France Pau Challenger - tvrdý I.
27.02.20
čtvrtfinále
vs. Benjamin Bonzi/Antoine Hoang3-6, 6-3, 5-10 prohradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Ivan Sabanov/Matej Sabanov7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Bergamo Challenger - tvrdý I.
22.02.20
finále
vs. Zdenek Kolar/Julian Ocleppo4-6, 3-6 prohradetail zápasu
21.02.20
semifinále
vs. Filippo Baldi/Andrea Pellegrino6-73, 6-1, 10-7 výhradetail zápasu
20.02.20
čtvrtfinále
vs. Illya Marchenko/Roman Safiullin Illya Marchenko/Roman Safiullin/Matej Sabanov - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
19.02.20
1. kolo
vs. Luca Nardi/Lorenzo Rottoli6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Australia Launceston Challenger - tvrdý
04.02.20
1. kolo
vs. Kimmer Coppejans/Sergio Martos Gornes7-65, 2-6, 7-10 prohradetail zápasu
Australia Burnie Challenger - tvrdý
02.02.20
finále
vs. Harri Heliovaara/Sem Verbeek6-75, 6-74 prohradetail zápasu
31.01.20
semifinále
vs. Nathan Pasha/Max Jacob Schnur7-62, 6-4 výhradetail zápasu
30.01.20
čtvrtfinále
vs. Kimmer Coppejans/Sergio Martos Gornes6-2, 7-64 výhradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Tristan Schoolkate/Dane Sweeny6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Australia Bendigo Challenger - tvrdý
14.01.20
1. kolo
vs. Sasi Kumar Mukund/Fajing Sun3-6, 4-6 prohradetail zápasu
France Noumea Challenger - tvrdý
11.01.20
finále
vs. Andrea Pellegrino/Mario Vilella Martinez6-71, 6-3, 10-12 prohradetail zápasu
10.01.20
semifinále
vs. Andre Goransson/Sem Verbeek7-63, 6-3 výhradetail zápasu
09.01.20
čtvrtfinále
vs. Zdenek Kolar/Lukas Rosol Zdenek Kolar/Lukas Rosol/Matej Sabanov - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
08.01.20
1. kolo
vs. Federico Gaio/Roberto Marcora Federico Gaio/Roberto Marcora/Matej Sabanov - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
New Zeland M15 Te - tvrdý
05.01.20
finále
vs. Rhett Purcell/Calum Puttergill7-5, 6-72, 10-8 výhradetail zápasu
03.01.20
semifinále
vs. Jake Delaney/Luke Saville6-4, 6-3 výhradetail zápasu
03.01.20
čtvrtfinále
vs. Zac Osborne/Sam Ryan Ziegann6-1, 6-4 výhradetail zápasu
02.01.20
1. kolo
vs. William Hatzis/Timothy Willans6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Portugal Maia Challenger - antuka
20.11.19
1. kolo
vs. Sasi Kumar Mukund/N. Vijay Sundar Prashanth6-0, 4-6, 9-11 prohradetail zápasu
USA Houston Challenger - tvrdý
13.11.19
1. kolo
vs. N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan3-6, 6-4, 7-10 prohradetail zápasu
USA Knoxville Challenger - tvrdý I.
08.11.19
semifinále
vs. Hans Hach Verdugo/Adrian Menendez-Maceiras6-73, 6-73 prohradetail zápasu
07.11.19
čtvrtfinále
vs. Sekou Bangoura/Michael Mmoh6-3, 6-3 výhradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Darian King/Evan King6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Italy L'Aquila Challenger - antuka
25.08.19
finále
vs. Tomislav Brkic/Ante Pavic3-6, 2-6 prohradetail zápasu
25.08.19
semifinále
vs. Andre Begemann/Florin Mergea6-4, 7-5 výhradetail zápasu
22.08.19
čtvrtfinále
vs. Aslan Karatsev/Pavel Kotov6-2, 6-4 výhradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Gianluca Di Nicola/Alejandro Gonzalez6-2, 7-63 výhradetail zápasu
Izrael Jerusalem Challenger - tvrdý
24.05.19
semifinále
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar4-6, 6-3, 4-10 prohradetail zápasu

Ivan Sabanov/Matej Sabanov - poslední zápasy

France Pau Challenger - tvrdý I.
25.02.20
1. kolo
vs. Luca Margaroli/Andrea Vavassori5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Germany Koblenz Challenger - tvrdý I.
18.02.20
1. kolo
vs. Ruben Bemelmans/Daniel Masur4-6, 6-3, 6-10 prohradetail zápasu
France Cherbourg Challenger - tvrdý I.
14.02.20
čtvrtfinále
vs. Ruben Bemelmans/Dustin Brown2-6, 6-74 prohradetail zápasu
11.02.20
1. kolo
vs. Alexey Vatutin/Bernabe Zapata Miralles6-2, 7-5 výhradetail zápasu
France Montpellier - tvrdý I.
06.02.20
čtvrtfinále
vs. Jamie Murray/Neal Skupski6-3, 2-6, 2-10 prohradetail zápasu
04.02.20
1. kolo
vs. Pablo Carreno-Busta/Joao Sousa7-67, 7-68 výhradetail zápasu
France Quimper Challenger - tvrdý I.
02.02.20
finále
vs. Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov4-6, 2-6 prohradetail zápasu
01.02.20
semifinále
vs. Purav Raja/Adil Shamasdin6-2, 6-3 výhradetail zápasu
30.01.20
čtvrtfinále
vs. Guillermo Garcia-Lopez/Roberto Ortega-Olmedo6-1, 6-3 výhradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Ruben Bemelmans/Daniel Masur6-2, 6-4 výhradetail zápasu
France Rennes Challenger - tvrdý I.
23.01.20
1. kolo
vs. Manuel Guinard/Arthur Rinderknech5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Italy Ortisei Challenger - tvrdý I.
13.11.19
1. kolo
vs. Raul Brancaccio/Andrea Pellegrino5-7, 2-6 prohradetail zápasu
China Shenzhen Challenger - tvrdý
01.11.19
semifinále
vs. Cheng-Peng Hsieh/Tsung-Hua Yang6-75, 1-6 prohradetail zápasu
31.10.19
čtvrtfinále
vs. Mao-Xin Gong/Zhe Li6-3, 6-3 výhradetail zápasu
29.10.19
1. kolo
vs. Xin Gao/Aoran Wang6-2, 7-68 výhradetail zápasu
China Liuzhou Challenger - tvrdý
24.10.19
čtvrtfinále
vs. Yan Bai/Yunseong Chung6-75, 6-4, 8-10 prohradetail zápasu
22.10.19
1. kolo
vs. Jeevan Nedunchezhiyan/Adil Shamasdin6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Romania Sibiu Challenger - antuka
21.09.19
finále
vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul4-6, 6-3, 7-10 prohradetail zápasu
20.09.19
semifinále
vs. Petr Nouza/Vaclav Safranek2-6, 7-62, 10-8 výhradetail zápasu
19.09.19
čtvrtfinále
vs. Christopher O'Connell/Danilo Petrovic6-72, 7-62, 10-5 výhradetail zápasu
17.09.19
1. kolo
vs. Adrian Barbu/Patrick Grigoriu6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. Banja Luka - antuka
13.09.19
semifinále
vs. Sergio Galdos/Facundo Mena6-73, 3-6 prohradetail zápasu
12.09.19
čtvrtfinále
vs. Zdenek Kolar/Nino Serdarusic6-4, 7-5 výhradetail zápasu
11.09.19
1. kolo
vs. Christopher O'Connell/Danilo Petrovic7-64, 7-5 výhradetail zápasu
France Cassis Challenger - tvrdý
03.09.19
1. kolo
vs. Evgeny Karlovskiy/Ramkumar Ramanathan4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Hungary M25 Gyor - antuka
26.08.19
1. kolo
vs. Maxime Chazal/Pol Toledo Bague6-1, 5-7, 10-8 výhradetail zápasu
26.08.19
finále
vs. Diego Hidalgo/Pedro Sakamoto4-6, 1-6 prohradetail zápasu
26.08.19
čtvrtfinále
vs. Roberto Cid/Aldin Setkic7-5, 6-1 výhradetail zápasu
26.08.19
semifinále
vs. Hernan Casanova/Camilo Ugo Carabelli6-2, 5-7, 10-7 výhradetail zápasu
Slovenia Portoroz Challenger - tvrdý
13.08.19
1. kolo
vs. Teimuraz Gabashvili/Carlos Gomez-Herrera2-6, 6-73 prohradetail zápasu
<