ZÁPAS
07.08.18 | kvalifik. | Luca George Tatomir | Dan Mihai Nastase | 6-2, 6-3 | Romania F8 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Luca George Tatomir | Dan Mihai Nastase | |
1. podání % | 26/41 (63%) | 35/54 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/26 (65%) | 20/35 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/15 (80%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 28/54 (52%) | 12/41 (29%) |
Vyhrané body celkem | 57/95 (60%) | 38/95 (40%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
08.07.00, 23 Let
08.07.00, 23 Let
Luca George Tatomir vs. Dan Mihai Nastase - Vzájemné zápasy
07.08.18 | kvalifik. | Luca George Tatomir | Dan Mihai Nastase | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Romania F8 | antuka |
Luca George Tatomir form & Dan Mihai Nastase form
Luca George Tatomir - poslední zápasy
M15 Burgas - antuka | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Vasil Dimitrov | 7-65, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Kancho Nedyalkov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Victor Crivoi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Popovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 3-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Popovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-2, 5-7, 12-14 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 2-0, Mihnea Lorin Stefan Turcu - skreč | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Amaury Delmas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Damian | 0-3, - Luca George Tatomir - skreč | detail zápasu | |
M15 Casale - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.04.19 2. kolo | vs. Jan Satral | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.04.19 1. kolo | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Matteo Masala | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 5-7, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Matyas Fuele | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F34 - antuka | ||||
28.10.18 kvalifik. | vs. Diego Matos | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Marco Dessi | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F33 - antuka | ||||
24.10.18 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 7-64, 6-0 | detail zápasu |
Dan Mihai Nastase - poslední zápasy
M15 Targu - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Hans Peter Kaufmann | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Andi Jianu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexandru Vasile Manole | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Ian O'Jon | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. George David Ilie | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
07.08.18 kvalifik. | vs. Luca George Tatomir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Dorel Perju | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. George Iulian Dina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 0-6 | detail zápasu |