ZÁPAS
28.03.19 | 2. kolo | Luca Castelnuovo | Thomas Bosancic | 7-64, 1-6, 6-4 | M15 Mornington | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Luca Castelnuovo | Thomas Bosancic | |
1. podání % | 62/103 (60%) | 55/81 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/62 (65%) | 40/55 (73%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/41 (49%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/81 (38%) | 43/103 (42%) |
Vyhrané body celkem | 91/184 (49%) | 93/184 (51%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esa | 4 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Thomas Bosancic | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luca Castelnuovo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Thomas Bosancic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Luca Castelnuovo | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Thomas Bosancic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Luca Castelnuovo | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Thomas Bosancic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Luca Castelnuovo | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Thomas Bosancic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Luca Castelnuovo | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Thomas Bosancic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Luca Castelnuovo | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Thomas Bosancic | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Thomas Bosancic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
0-1 | Thomas Bosancic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Luca Castelnuovo | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Thomas Bosancic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Luca Castelnuovo | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-5 | Thomas Bosancic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luca Castelnuovo | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Thomas Bosancic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Luca Castelnuovo | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Thomas Bosancic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Luca Castelnuovo | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Thomas Bosancic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Luca Castelnuovo | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Thomas Bosancic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luca Castelnuovo | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Thomas Bosancic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Luca Castelnuovo | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
15.07.00, 23 Let
15.07.00, 23 Let
Luca Castelnuovo vs. Thomas Bosancic - Vzájemné zápasy
28.03.19 | 2. kolo | Luca Castelnuovo | Thomas Bosancic | 7-64, 1-6, 6-4 | detail zápasu | M15 Mornington | antuka |
Luca Castelnuovo form & Thomas Bosancic form
Luca Castelnuovo - poslední zápasy
M15 Nishi - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Kousuke Ogura | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 0-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 2-6, 2-4, - Luca Castelnuovo - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Karan Singh | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Arthur Weber | 6-75, - Luca Castelnuovo - skreč | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yash Yadav | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Dominik Palan | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Shu Matsuoka | 6-72, 2-2, - Luca Castelnuovo - skreč | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Arthur Bonnaud | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Woobin Shin | 4-6, 7-66, Woobin Shin - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Daniel Leong Prickett | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Taiyo Yamanaka | 6-712, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Ray Ho | 6-73, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zhenxiong Dong | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-72, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Evan Zhu | 6-74, 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
20.08.23 kvalifik. | vs. Hanyi Liu | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Thomas Bosancic - poslední zápasy
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Oliver Crawford | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Nama Heman | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Milan Drinic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Adam Kovac | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
10.05.19 2. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 0-5, - Thomas Bosancic - skreč | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Besir Durguti | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Strahinja Pjeranovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Stefan Suvajac | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Mornington - antuka | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-74, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Mornington - antuka | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Harry Bourchier | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.19 1. kolo | vs. Cameron Green | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.19 kvalifik. | vs. Stefan Skadarka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
03.03.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 7-63, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Albury - tráva | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Lucas Vuradin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
06.01.19 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
27.10.18 2. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Tom Evans | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Michael Look | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Radomir Jovanovic | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Australia F8 - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Kuan-Yi Lee | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Sorin Andrei Iordache | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Gokberk Ergeneman | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Jorakuly Jorayev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Serbia F5 - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Shahin Khaledan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.18 kvalifik. | vs. Shunsuke Wakita | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu |