ZÁPAS
20.01.18 | 1. kolo kval. | Luc Fomba | Luca Castelnuovo | 6-3, 6-4 | France F3 | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Luc Fomba | Luca Castelnuovo | |
1. podání % | 29/49 (59%) | 46/63 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/29 (90%) | 29/46 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/20 (60%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/63 (44%) | 11/49 (22%) |
Vyhrané body celkem | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 6 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
22.02.99, 25 Let
22.02.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Luc Fomba vs. Luca Castelnuovo - Vzájemné zápasy
20.01.18 | 1. kolo kval. | Luc Fomba | Luca Castelnuovo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | France F3 | koberec |
Luc Fomba form & Luca Castelnuovo form
Luc Fomba - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Andre Szilvassy | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Valtteri Tuukkanen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Florian Broska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Loan Lestir | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Sven Corbinais | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Stidell | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Loan Lestir | 7-67, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 7-62, 6-76, 7-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Daniel Masur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 6-1, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Leo Deflandre | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Columbus - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Learner Tien | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Aleksa Ciric | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. J Mercer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Gerard Planelles Ripoll | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Marcus McDaniel | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Ian Bracks | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. August Holmgren | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Marcel Kamrowski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Matthis Ross | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Julian Noah Steinhausen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Luca Castelnuovo - poslední zápasy
M15 Nishi - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Kousuke Ogura | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 0-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 2-6, 2-4, - Luca Castelnuovo - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Karan Singh | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Arthur Weber | 6-75, - Luca Castelnuovo - skreč | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yash Yadav | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Dominik Palan | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Shu Matsuoka | 6-72, 2-2, - Luca Castelnuovo - skreč | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Arthur Bonnaud | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Woobin Shin | 4-6, 7-66, Woobin Shin - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Daniel Leong Prickett | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Taiyo Yamanaka | 6-712, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Ray Ho | 6-73, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zhenxiong Dong | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-72, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Evan Zhu | 6-74, 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
20.08.23 kvalifik. | vs. Hanyi Liu | 6-4, 6-3 | detail zápasu |