ZÁPAS
20.01.18 | 1. kolo kval. | Louis Tessa | Matvey Minin | 6-3, 2-6, 6-4 | Spain F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Louis Tessa vs. Matvey Minin - Vzájemné zápasy
20.01.18 | 1. kolo kval. | Louis Tessa | Matvey Minin | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | Spain F2 | antuka |
15.01.18 | kvalifik. | Louis Tessa | Matvey Minin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Spain F1 | antuka |
Louis Tessa form & Matvey Minin form
Louis Tessa - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nicolai Budkov Kjaer | 3-6, 1-2, - Louis Tessa - skreč | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Denys Klok | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Jasza Szajrych | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 5-7, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Vincent Marysko | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Mariano Tammaro | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Toprak Avcibasi | 6-78, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Ezekiel Clark | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Ezekiel Clark | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Saba George Nanobashvili | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mikail Alimli | 4-0, Mikail Alimli - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Luca Wiedenmann | 3-6, 0-4, - Louis Tessa - skreč | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Christoph Negritu | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Phoenix Weir | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Matvey Minin - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-78, 10-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. David Naharro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Carlos Divar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Gregoire Gervail | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Simone Agostini | 7-65, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Kocic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |