ZÁPAS
24.04.18 | 1. kolo | Louis Tessa | George Botezan | 6-2, 6-2 | Tunisia F16 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Louis Tessa | George Botezan | |
1. podání % | 23/42 (55%) | 33/60 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/23 (87%) | 20/33 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/19 (68%) | 9/27 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 31/60 (52%) | 9/42 (21%) |
Vyhrané body celkem | 64/102 (63%) | 38/102 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 2 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Louis Tessa | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | George Botezan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Louis Tessa | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | George Botezan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Louis Tessa | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | George Botezan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Louis Tessa | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | George Botezan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Louis Tessa | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Louis Tessa | 1-0 | |
Louis Tessa | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | George Botezan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Louis Tessa | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | George Botezan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Louis Tessa | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | George Botezan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Louis Tessa vs. George Botezan - Vzájemné zápasy
24.04.18 | 1. kolo | Louis Tessa | George Botezan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Tunisia F16 | tvrdý |
Louis Tessa form & George Botezan form
Louis Tessa - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nicolai Budkov Kjaer | 3-6, 1-2, - Louis Tessa - skreč | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Denys Klok | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Jasza Szajrych | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 5-7, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Vincent Marysko | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Mariano Tammaro | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Toprak Avcibasi | 6-78, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Ezekiel Clark | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Ezekiel Clark | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Saba George Nanobashvili | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mikail Alimli | 4-0, Mikail Alimli - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Luca Wiedenmann | 3-6, 0-4, - Louis Tessa - skreč | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Christoph Negritu | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Phoenix Weir | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
George Botezan - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Cemal Kaya | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Yannick Penkner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 2-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Yassine El Kansouli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Ondrej Horak | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.07.21 kvalifik. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Martin Benes | 6-74, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Nikola Slavic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Tadija Radovanovic | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Denys Klok | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-60, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Calin Manda | 4-1, Calin Manda - skreč | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Victor Alexandru Slavescu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
20.04.21 kvalifik. | vs. Tim Heger | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Andrija Jevtic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Pune - tvrdý | ||||
22.03.21 kvalifik. | vs. Paras Dahiya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Anurag Nenwani | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 6-4, 6-73, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.01.21 2. kolo kval. | vs. Nicolo Turchetti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Anif - antuka | ||||
23.08.20 2. kolo kval. | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Wetzlar - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Dublin - koberec | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Joshua Paris | 2-6, 2-6 | detail zápasu |