ZÁPAS
03.07.20 | 1. kolo | Lorenzo Sonego | Carlos Taberner | 6-4, 6-4 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Carlos Taberner | |
Lorenzo Sonego | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Lorenzo Sonego | 1-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Lorenzo Sonego | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Lorenzo Sonego | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
5-3 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
Lorenzo Sonego | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-30, 0-40, 30-40 | ||
Lorenzo Sonego | 0-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Lorenzo Sonego | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Carlos Taberner | |
0-0 | ||
Lorenzo Sonego | 3-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lorenzo Sonego | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
Lorenzo Sonego | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lorenzo Sonego vs. Carlos Taberner - Vzájemné zápasy
03.07.20 | 1. kolo | Lorenzo Sonego | Carlos Taberner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
18.08.16 | 2. kolo | Lorenzo Sonego | Carlos Taberner | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Cordenons Challenger | antuka |
Lorenzo Sonego form & Carlos Taberner form
Lorenzo Sonego - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Daniel Evans | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Daniil Medvedev | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 4-6, 7-63, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Daniel Evans | 4-6, 7-68, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-710 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 7-5, 2-6, 7-69 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.24 | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.23 | vs. Alexander Zverev | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Fabio Fognini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Marcos Giron | 2-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Dominic Thiem | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 kvalifik. | vs. Alexandre Muller | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
09.10.23 3. kolo | vs. Nicolas Jarry | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo | vs. Frances Tiafoe | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.10.23 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Ugo Humbert | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Elias Ymer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.23 | vs. Nicolas Jarry | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 Rubber 1 | vs. Alexis Galarneau | 6-78, 4-6 | detail zápasu |
Carlos Taberner - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | detail zápasu |