ZÁPAS
04.10.18 | 2. kolo | Lorenzo Sonego | Arthur De Greef | 6-2, 5-7, 6-4 | Florence Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lorenzo Sonego | Arthur De Greef | |
1. podání % | 52/79 (66%) | 43/89 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 41/52 (79%) | 31/43 (72%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/27 (59%) | 22/46 (48%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 36/89 (40%) | 22/79 (28%) |
Vyhrané body celkem | 93/168 (55%) | 75/168 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 10 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lorenzo Sonego | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lorenzo Sonego | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lorenzo Sonego | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lorenzo Sonego | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Lorenzo Sonego | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lorenzo Sonego | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lorenzo Sonego | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lorenzo Sonego | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lorenzo Sonego | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lorenzo Sonego | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Lorenzo Sonego | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lorenzo Sonego | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lorenzo Sonego | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-3 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lorenzo Sonego | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lorenzo Sonego | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lorenzo Sonego vs. Arthur De Greef - Vzájemné zápasy
04.10.18 | 2. kolo | Lorenzo Sonego | Arthur De Greef | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | Florence Challenger | antuka |
Lorenzo Sonego form & Arthur De Greef form
Lorenzo Sonego - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Daniel Evans | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Daniil Medvedev | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 4-6, 7-63, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Daniel Evans | 4-6, 7-68, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-710 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 7-5, 2-6, 7-69 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.24 | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.23 | vs. Alexander Zverev | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Fabio Fognini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Marcos Giron | 2-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Dominic Thiem | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 kvalifik. | vs. Alexandre Muller | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
09.10.23 3. kolo | vs. Nicolas Jarry | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo | vs. Frances Tiafoe | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.10.23 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Ugo Humbert | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Elias Ymer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.23 | vs. Nicolas Jarry | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 Rubber 1 | vs. Alexis Galarneau | 6-78, 4-6 | detail zápasu |
Arthur De Greef - poslední zápasy
Doha - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
11.10.20 kvalifik. | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague II - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
18.08.20 2. kolo | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
12.03.20 3. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - skreč | detail zápasu | |
11.03.20 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - skreč | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.20 2. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.20 2. kolo | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
20.01.20 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
11.01.20 semifinále | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.20 čtvrtfinále | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - skreč | detail zápasu | |
09.01.20 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
03.06.19 2. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detail zápasu |