ZÁPAS
09.03.18 | čtvrtfinále | Lorenzo Giustino | Wilson Leite | 6-2, 6-0 | Italy F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lorenzo Giustino | Wilson Leite | |
1. podání % | 25/41 (61%) | 29/40 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/25 (76%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/16 (56%) | 2/11 (18%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 26/40 (65%) | 13/41 (32%) |
Vyhrané body celkem | 54/81 (67%) | 27/81 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lorenzo Giustino | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Wilson Leite | |
0-0, 40-15[BP] | ||
2-0 | Wilson Leite | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lorenzo Giustino | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Wilson Leite | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lorenzo Giustino | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Wilson Leite | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lorenzo Giustino | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Wilson Leite | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lorenzo Giustino | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Wilson Leite | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-0 | Wilson Leite | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-0 | Wilson Leite | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lorenzo Giustino | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lorenzo Giustino vs. Wilson Leite - Vzájemné zápasy
09.03.18 | čtvrtfinále | Lorenzo Giustino | Wilson Leite | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Italy F2 | antuka |
Lorenzo Giustino form & Wilson Leite form
Lorenzo Giustino - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Jay Clarke | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Peter Benjamin Privara | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. David Puig Molina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andres Fernandez Canovas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Keegan Smith | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Emilien Voisin | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-70, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-77, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |