ZÁPAS
19.06.19 | 2. kolo | Lorenzo Giustino | Alexandre Muller | 3-6, 6-4, 6-4 | Blois Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lorenzo Giustino | Alexandre Muller | |
1. podání % | 55/86 (64%) | 64/103 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/55 (67%) | 47/64 (73%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/31 (61%) | 16/39 (41%) |
Vyhrané break-bally | 3/9 (33%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 40/103 (39%) | 30/86 (35%) |
Vyhrané body celkem | 96/189 (51%) | 93/189 (49%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 3 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lorenzo Giustino | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lorenzo Giustino | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lorenzo Giustino | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lorenzo Giustino | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lorenzo Giustino | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lorenzo Giustino | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lorenzo Giustino | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lorenzo Giustino | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lorenzo Giustino | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lorenzo Giustino | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lorenzo Giustino | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lorenzo Giustino | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lorenzo Giustino | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Alexandre Muller | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Lorenzo Giustino | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Alexandre Muller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lorenzo Giustino | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lorenzo Giustino vs. Alexandre Muller - Vzájemné zápasy
19.06.19 | 2. kolo | Lorenzo Giustino | Alexandre Muller | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Blois Challenger | antuka |
Lorenzo Giustino form & Alexandre Muller form
Lorenzo Giustino - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Jay Clarke | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Peter Benjamin Privara | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. David Puig Molina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andres Fernandez Canovas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Keegan Smith | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Emilien Voisin | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-70, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-77, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Alexandre Muller - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Soon-Woo Kwon | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Andy Murray | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-73, 6-4, 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Taro Daniel | 4-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
07.01.24 kvalifik. | vs. Constant Lestienne | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 6-77, 6-75 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Eero Vasa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Tommy Paul | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Lloyd Harris | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 3-6, 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
05.10.23 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 7-66, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
27.09.23 kvalifik. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
23.09.23 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |