ZÁPAS
21.04.18 | 1. kolo kval. | Loick Bruandet | Victor Gurevich | 6-2, 6-0 | Kazakhstan F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Loick Bruandet | Victor Gurevich | |
1. podání % | 26/38 (68%) | 30/48 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/26 (81%) | 14/30 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/12 (67%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané body z returnu | 27/48 (56%) | 9/38 (24%) |
Vyhrané body celkem | 56/86 (65%) | 30/86 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Victor Gurevich | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Loick Bruandet | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Loick Bruandet | 1-1 | |
Loick Bruandet | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Loick Bruandet | 2-2 | |
0-0, 40-30 | ||
Loick Bruandet | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Loick Bruandet | 4-2 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Loick Bruandet | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Victor Gurevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Loick Bruandet | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Victor Gurevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Loick Bruandet | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Victor Gurevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-0 | Victor Gurevich | |
6-0 |
Francúzsko
12.06.98, 25 Let
12.06.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
25.02.96, 28 Let
25.02.96, 28 Let
Loick Bruandet vs. Victor Gurevich - Vzájemné zápasy
21.04.18 | 1. kolo kval. | Loick Bruandet | Victor Gurevich | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Kazakhstan F5 | antuka |
Loick Bruandet form & Victor Gurevich form
Loick Bruandet - poslední zápasy
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Quentin Folliot | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Yahor Yatsyk | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Maltsev (RUS) | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F10 - antuka | ||||
12.03.18 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Greece F2 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Gage Brymer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F1 - tvrdý | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Ilija Vucic | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Ioannis Marios Kokkinakis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Quim Sorni Chavarria | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F32 - antuka | ||||
02.10.17 kvalifik. | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-74, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F31 - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Sylvester Emmanuel | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Alejandro Martinez Dura | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Poland F7 - antuka | ||||
27.07.17 1. kolo | vs. Colin Van Beem | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.17 kvalifik. | vs. Henrik Traskin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Jan Malmon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Poland F6 - antuka | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Mateusz Piatek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Stefano Reitano | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.17 kvalifik. | vs. Maciej Jablonski | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
France F14 - antuka | ||||
03.07.17 kvalifik. | vs. Amaury Delmas | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Hugo Tixier | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Tunisia F15 - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Agustin Suarez Gonzalez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F14 - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
22.01.17 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
France F2 - tvrdý I. | ||||
17.01.17 1. kolo | vs. Clement Geens | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Victor Gurevich - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Alec Beckley | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Boborykin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Ibrokhimjon Urinov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 1-6, 1-4, - Victor Gurevich - skreč | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Vasilenko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Vitor Leal | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Marcus Mansson | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Vladislav Tasenkov | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Adil Karimov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Maksim Maslov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Maksim Maslov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Artsiom Cherkasau | 1-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Christoffer Solberg | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Badr Bouarich | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Idanha - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Setubal - tvrdý | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Andre Gaspar Murta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 3-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Jack Oswald | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-75, 3-6 | detail zápasu |