ZÁPAS
07.05.17 | 2. kolo kval. | Lloyd Glasspool | Juan Pablo Paz | 6-3, 6-2 | Seoul Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Lloyd Glasspool | Juan Pablo Paz | |
1. podání % | 31/46 (67%) | 34/44 (77%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/31 (84%) | 19/34 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/15 (53%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 21/44 (48%) | 12/46 (26%) |
Vyhrané body celkem | 55/90 (61%) | 35/90 (39%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 3 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lloyd Glasspool | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lloyd Glasspool | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lloyd Glasspool | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lloyd Glasspool | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Lloyd Glasspool | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lloyd Glasspool | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lloyd Glasspool | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lloyd Glasspool | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lloyd Glasspool vs. Juan Pablo Paz - Vzájemné zápasy
07.05.17 | 2. kolo kval. | Lloyd Glasspool | Juan Pablo Paz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Seoul Challenger | tvrdý |
Lloyd Glasspool form & Juan Pablo Paz form
Lloyd Glasspool - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
18.07.20 1. kolo | vs. Alastair Gray | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Alexander Jhun | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Joshua Paris | 6-4, 6-74, 10-1 | detail zápasu | |
13.07.20 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
09.07.20 1. kolo | vs. Marcus Willis | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Tom Hands | 3-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Billy Harris | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.20 2. kolo | vs. Ji Sung Nam | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo | vs. Cannon Kingsley | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Vasil Kirkov | 6-71, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Rancho - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ann Arbor - tvrdý I. | ||||
06.01.20 1. kolo | vs. John Mcnally | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.19 3. kolo | vs. Blaz Kavcic | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
12.11.19 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Michael Geerts | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.19 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-75, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
04.11.19 kvalifik. | vs. Strong Kirchheimer | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Fort - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Las Vegas - tvrdý | ||||
15.10.19 2. kolo | vs. Emilio Gomez | 2-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Norman - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Jonathan Gray | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
17.09.19 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vancouver Challenger - tvrdý | ||||
15.08.19 3. kolo | vs. Ricardas Berankis | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.19 2. kolo | vs. Taha Baadi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo | vs. Jordi Arconada | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Aptos Challenger - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 6-75, 4-6 | detail zápasu |
Juan Pablo Paz - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-2 | detail zápasu |