ZÁPAS
07.01.17 | 1. kolo kval. | Lloyd Glasspool | Congsup Congcar | 6-1, 6-2 | Bangkok Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Lloyd Glasspool | Congsup Congcar | |
1. podání % | 21/35 (60%) | 22/42 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/21 (95%) | 14/22 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/14 (86%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 22/42 (52%) | 3/35 (9%) |
Vyhrané body celkem | 54/77 (70%) | 23/77 (30%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Congsup Congcar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lloyd Glasspool | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Congsup Congcar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lloyd Glasspool | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Congsup Congcar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lloyd Glasspool | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Congsup Congcar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Lloyd Glasspool | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Congsup Congcar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lloyd Glasspool | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Congsup Congcar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lloyd Glasspool | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Congsup Congcar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lloyd Glasspool | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Congsup Congcar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Thajsko
21.08.96, 27 Let
29 452 $
21.08.96, 27 Let
29 452 $
Lloyd Glasspool vs. Congsup Congcar - Vzájemné zápasy
07.01.17 | 1. kolo kval. | Lloyd Glasspool | Congsup Congcar | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Bangkok Challenger | tvrdý |
Lloyd Glasspool form & Congsup Congcar form
Lloyd Glasspool - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
18.07.20 1. kolo | vs. Alastair Gray | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Alexander Jhun | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Joshua Paris | 6-4, 6-74, 10-1 | detail zápasu | |
13.07.20 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
09.07.20 1. kolo | vs. Marcus Willis | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Tom Hands | 3-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Billy Harris | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.20 2. kolo | vs. Ji Sung Nam | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo | vs. Cannon Kingsley | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Vasil Kirkov | 6-71, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Rancho - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ann Arbor - tvrdý I. | ||||
06.01.20 1. kolo | vs. John Mcnally | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.19 3. kolo | vs. Blaz Kavcic | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
12.11.19 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Michael Geerts | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.19 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-75, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
04.11.19 kvalifik. | vs. Strong Kirchheimer | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Fort - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Las Vegas - tvrdý | ||||
15.10.19 2. kolo | vs. Emilio Gomez | 2-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Norman - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Jonathan Gray | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
17.09.19 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vancouver Challenger - tvrdý | ||||
15.08.19 3. kolo | vs. Ricardas Berankis | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.19 2. kolo | vs. Taha Baadi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo | vs. Jordi Arconada | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Aptos Challenger - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 6-75, 4-6 | detail zápasu |
Congsup Congcar - poslední zápasy
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Ofek Shimanov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Maik Steiner | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Cade Birrell | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Dharmil Shah | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Panin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Pengyu Lu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Zheng Baoluo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sheng Tang | 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Ishaque Eqbal | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-2, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 7-62, 6-74, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Patorn Hanchaikul | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Marcel Torres Almeida | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Yuttana Charoenphon | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Thantub Suksumrarn | 1-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Eric Padgham | 3-6, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Nakhon - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Blake Ellis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Chanon Phunsawat | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Pawit Sornlaksup | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Mungmun Ohmarak | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Philip Sekulic | - Congsup Congcar - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |