ZÁPAS
21.05.19 | kvalifik. | Ljubomir Celebic | Daniil Glinka | 6-1, 6-2 | M15 Brcko | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ljubomir Celebic | Daniil Glinka | |
1. podání % | 35/41 (85%) | 25/41 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/35 (86%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 2/6 (33%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 21/41 (51%) | 9/41 (22%) |
Vyhrané body celkem | 53/82 (65%) | 29/82 (35%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ljubomir Celebic vs. Daniil Glinka - Vzájemné zápasy
21.05.19 | kvalifik. | Ljubomir Celebic | Daniil Glinka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Brcko | antuka |
Ljubomir Celebic form & Daniil Glinka form
Ljubomir Celebic - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Lucas Catarina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 5-0, Marko Tepavac - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 3-0, Marko Tepavac - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Mike Urbanija | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Peter Heller | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Stuart Parker | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Karlo Kranic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Kristijan Juhas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 0-2, - Ljubomir Celebic - skreč | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Marko Miladinovic | 3-2, - Ljubomir Celebic - skreč | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
04.08.19 finále | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
03.08.19 semifinále | vs. Tom Kocevar-Desman | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.19 čtvrtfinále | vs. Maciej Rajski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Pavel Shumeiko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Milan Krnjetin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
05.07.19 čtvrtfinále | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.07.19 2. kolo | vs. Edward Hubner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Roko Horvat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
30.05.19 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Daniil Glinka - poslední zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Arthur Fery | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-1, 4-0, Yanis Ghazouani Durand - skreč | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Antoine Hoang | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alexis Canter | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Fabien Salle | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Hamish Stewart | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Marcus Walters | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Loann Massard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Kyle Edmund | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Jay Clarke | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Cannon Kingsley | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Toby Martin | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detail zápasu |