ZÁPAS
31.10.16 | 1. kolo | Linus Frost | Simen Sunde Bratholm | 5-7, 6-4, 6-0 | Norway F3 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Linus Frost | Simen Sunde Bratholm | |
1. podání % | 53/88 (60%) | 52/84 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 41/53 (77%) | 34/52 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/35 (54%) | 18/32 (56%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 32/84 (38%) | 28/88 (32%) |
Vyhrané body celkem | 92/172 (53%) | 80/172 (47%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esa | 4 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nórsko
04.03.99, 25 Let
04.03.99, 25 Let
Linus Frost vs. Simen Sunde Bratholm - Vzájemné zápasy
31.10.16 | 1. kolo | Linus Frost | Simen Sunde Bratholm | 5-7, 6-4, 6-0 | detail zápasu | Norway F3 | tvrdý I. |
Linus Frost form & Simen Sunde Bratholm form
Linus Frost - poslední zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Karl Friberg | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 5-1, Elliott Farmer - skreč | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Blake Ellis | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Lukas Artner | 5-0, Lukas Artner - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.19 kvalifik. | vs. Luigi Sorrentino | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Takuya Kureoka | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | Anze Arh - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Robin Thour | 6-75, - Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Valentin Royer | 0-4, - Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tristan Da Lio | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Joffrey De Schepper | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Gregoire Jacq | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Mischa Lanz | 7-5, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Marius Ruzgas | 7-63, 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Simon Yitbarek | 6-73, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Mike Urbanija | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Clement Larriere | 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Oslo - tvrdý I. | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 1-2, - Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Simen Sunde Bratholm - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý | ||||
03.02.18 Rubber 1 | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F3 - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Daniele Capecchi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F38 - antuka | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Evan Hoyt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F37 - antuka | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Alejandro Garcia | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Estonia F4 - tvrdý I. | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Valtteri Ahti | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Ville-Petteri Ahti | 6-1, 5-7, 6-79 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Philipp Klimov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sweden F4 - tvrdý I. | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Christian Samuelsson | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Sweden F3 - tvrdý I. | ||||
27.09.17 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Gustav Wogen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Jonathan Stenberg | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Belgium F12 - antuka | ||||
06.09.17 2. kolo | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.17 1. kolo | vs. Eduardo Peralta-Tello | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Portugal F9 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Renato Van Veggel | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Benard Bruno Nkomba | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Johannes Foss Abrahamsen | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
France F8 - tvrdý | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Hugo Schott | 7-69, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
09.04.17 | vs. August Holmgren | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
05.02.17 | vs. Rudolfs Mednis | 5-7, 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
Norway F3 - tvrdý I. | ||||
31.10.16 1. kolo | vs. Linus Frost | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Norway F2 - tvrdý I. | ||||
26.10.16 2. kolo | vs. Gianluigi Quinzi | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.16 1. kolo | vs. Farris Fathi Gosea | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Norway F1 - tvrdý I. | ||||
20.10.16 čtvrtfinále | vs. Lucas Miedler | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.16 2. kolo | vs. Fredrik Ask | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.16 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Norway F3 - tvrdý I. | ||||
02.11.15 1. kolo kval. | vs. Nicolas Podesta | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Norway F2 - tvrdý I. | ||||
26.10.15 kvalifik. | vs. Rana-Roop Singh Bhullar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Sebastian Meum | 6-2, 6-3 | detail zápasu |