ZÁPAS
09.09.19 | kvalifik. | Linus Frost | Mischa Lanz | 7-5, 2-6, 10-6 | M25+H Mulhouse | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Linus Frost | Mischa Lanz | |
1. podání % | 42/77 (55%) | 41/78 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/42 (69%) | 25/41 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/35 (40%) | 17/37 (46%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 36/78 (46%) | 34/77 (44%) |
Vyhrané body celkem | 79/155 (51%) | 76/155 (49%) |
Dvojchyby | 10 | 7 |
Esa | 10 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Linus Frost | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
0-1 | Mischa Lanz | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Linus Frost | 0-2 | |
0-0 | ||
1-2 | Mischa Lanz | |
Linus Frost | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
3-2 | Mischa Lanz | |
0-0 | ||
Linus Frost | 4-2 | |
5-2 | Mischa Lanz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Linus Frost | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Mischa Lanz | |
Linus Frost | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Mischa Lanz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
7-5 |
2 | ||
Linus Frost | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mischa Lanz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Linus Frost | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Mischa Lanz | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Linus Frost | 1-3 | |
0-0 | ||
1-4 | Mischa Lanz | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Linus Frost | 1-5 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-5 | Mischa Lanz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Linus Frost | 0-0 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-2, 3-2, 3-4, 4-4, 6-5, 8-6, 9-6 | ||
10-6 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
31.05.00, 23 Let
31.05.00, 23 Let
Linus Frost vs. Mischa Lanz - Vzájemné zápasy
09.09.19 | kvalifik. | Linus Frost | Mischa Lanz | 7-5, 2-6, 10-6 | detail zápasu | M25+H Mulhouse | tvrdý I. |
Linus Frost form & Mischa Lanz form
Linus Frost - poslední zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Karl Friberg | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 5-1, Elliott Farmer - skreč | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Blake Ellis | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Lukas Artner | 5-0, Lukas Artner - skreč | detail zápasu | |
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.19 kvalifik. | vs. Luigi Sorrentino | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Takuya Kureoka | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | Anze Arh - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Robin Thour | 6-75, - Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Valentin Royer | 0-4, - Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tristan Da Lio | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Joffrey De Schepper | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Gregoire Jacq | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Mischa Lanz | 7-5, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Marius Ruzgas | 7-63, 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Simon Yitbarek | 6-73, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Mike Urbanija | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Clement Larriere | 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Oslo - tvrdý I. | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 1-2, - Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Mischa Lanz - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Antoine Hoang | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Leonardo Taddia | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Fadi Bidan | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 6-2, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Hynek Barton | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-5, 6-73, 10-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Malgaroli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Niels Visker | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Stepan Baum | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aryan Lakshmanan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Nicolas Colne | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Berger | 1-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Louis Dussin | 6-0, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Vincent Marysko | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. William Jucha | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tanguy Genier | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Laurin Aerne | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Dario Huber | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Jan Sebesta | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Florent Casays | - Mischa Lanz - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Nikolaj Katic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Biel - tvrdý I. | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Nicolas Affolter | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Nico Hornitschek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
05.07.20 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 6-7, 4-6 | detail zápasu |