ZÁPAS
23.09.19 | kvalifik. | Linang Xiao | Bang Shuo Yin | 7-66, 6-3 | M15 Nanchang | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Linang Xiao | Bang Shuo Yin | |
1. podání % | 49/89 (55%) | 60/83 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/49 (59%) | 34/60 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 24/40 (60%) | 11/23 (48%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 38/83 (46%) | 36/89 (40%) |
Vyhrané body celkem | 91/172 (53%) | 81/172 (47%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
5-4 | Bang Shuo Yin | |
0-0 | ||
Linang Xiao | 5-5 | |
0-0, 0-30 | ||
5-6 | Bang Shuo Yin | |
0-0 | ||
6-6 | Bang Shuo Yin | |
0-0, 1-1, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Linang Xiao | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Linang Xiao | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, A-40 | ||
2-0 | Bang Shuo Yin | |
0-0 | ||
Linang Xiao | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Bang Shuo Yin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Linang Xiao | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Bang Shuo Yin | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Linang Xiao | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Bang Shuo Yin | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Linang Xiao vs. Bang Shuo Yin - Vzájemné zápasy
23.09.19 | kvalifik. | Linang Xiao | Bang Shuo Yin | 7-66, 6-3 | detail zápasu | M15 Nanchang | antuka |
Linang Xiao form & Bang Shuo Yin form
Linang Xiao - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomohiro Masabayashi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Yunseong Chung | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Ko Suzuki | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Yuttana Charoenphon | 4-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Yan Bai | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Koki Matsuda | 6-3, 6-73, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Masamichi Imamura | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Andre Ilagan | 6-3, 5-7, 0-3, - Linang Xiao - skreč | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Kody Pearson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Tao Mu | 5-7, 6-4, Tao Mu - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. James McCabe | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Arjun Kadhe | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Evan Zhu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu |
Bang Shuo Yin - poslední zápasy
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Mukund Sasikumar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Dhruv Hirpara | 6-72, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Jadoun | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Nikola Basic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Yashvardhan Singh | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Woobin Shin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Abel Forger | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-73, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 7-5, 3-4, Kasidit Samrej - skreč | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Guiyang - tvrdý | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Yan Bai | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Qiulin Wang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Yanjie Zheng | 7-5, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Xirui Liu | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Justin Barki | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Markos Kalovelonis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Young Seok Kim | 6-3, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Shan-Yuan Ou | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Matyas Fuele | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Yi Jui Lo | 6-2, 6-4 | detail zápasu |