ZÁPAS
05.10.20 | kvalifik. | Lilian Breut | Tom Schonenberg | 7-66, 3-6, 10-2 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
22.11.96, 27 Let
22.11.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Lilian Breut vs. Tom Schonenberg - Vzájemné zápasy
05.10.20 | kvalifik. | Lilian Breut | Tom Schonenberg | 7-66, 3-6, 10-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
28.09.20 | 2. kolo kval. | Lilian Breut | Tom Schonenberg | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Lilian Breut form & Tom Schonenberg form
Lilian Breut - poslední zápasy
M25 Bourg - antuka | ||||
27.06.22 kvalifik. | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Alastair Gray | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 6-3, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
16.03.22 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
14.03.22 kvalifik. | vs. Lucas Andriamasilalao | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.22 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Timofey Stepanov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Pierre Delage | 6-3, 6-76, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 5-7, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Pierre Delage | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Villers - tvrdý I. | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Jing Long Weng | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Jordan Betesh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
01.11.21 kvalifik. | vs. Hugo Pontico | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Martin Benes | Martin Benes - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
25.10.21 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Julien Kaufmann | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.21 kvalifik. | vs. Blake Ellis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.21 kvalifik. | vs. Ronan Joncour | 6-4, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Max Ginefri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Maxime Mora | 6-3, 5-2, Maxime Mora - skreč | detail zápasu | |
27.09.21 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Sebastian Bahamondes | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Tom Schonenberg - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-3, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Parenti | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 7-69, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 0-3, - Tom Schonenberg - skreč | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Maxwell Benson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Claus Piening | 4-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Jannik Maute | 6-0, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Aaron Funk | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Henry Jelen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Davud Amirov | 6-1, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Fons Van Sambeek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 5-7, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Homberg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sam Oster | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Sean Hess | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. John Sperle | 3-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-1, Imran Sibille - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detail zápasu |