ZÁPAS
16.02.20 | 2. kolo kval. | Liam Gavrielides | Petr Michnev | 7-65, 3-6, 10-7 | M15 Oberhaching | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Liam Gavrielides vs. Petr Michnev - Vzájemné zápasy
16.02.20 | 2. kolo kval. | Liam Gavrielides | Petr Michnev | 7-65, 3-6, 10-7 | detail zápasu | M15 Oberhaching | tvrdý I. |
Liam Gavrielides form & Petr Michnev form
Liam Gavrielides - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Atakan Karahan | 6-2, 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Giorgio Tabacco | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Miguel Damas | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Matthew Summers | 6-3, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-72, 3-0, Xavi Matas Ortega - skreč | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Giles Hussey | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Antoine Walch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Rayan Ghedjemis | 6-74, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Axel Garcian | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 6-77, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Petr Brunclik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Miguel Garcia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Massimo Giunta | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Simon Beaupain | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Max Wiskandt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Christoph Negritu | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Matthew William Donald | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Edouard Villoslada | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Matyas Fuele | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Petr Michnev - poslední zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - skreč | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |