ZÁPAS
30.10.19 | 2. kolo | Liam Caruana | Gianni Ross | 7-64, 6-1 | Charlottesville Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Liam Caruana | Gianni Ross | |
1. podání % | 37/64 (58%) | 40/62 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/37 (76%) | 29/40 (73%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/27 (67%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/62 (39%) | 18/64 (28%) |
Vyhrané body celkem | 70/126 (56%) | 56/126 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 1 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
04.02.99, 25 Let
15 153 $
04.02.99, 25 Let
15 153 $
Liam Caruana vs. Gianni Ross - Vzájemné zápasy
30.10.19 | 2. kolo | Liam Caruana | Gianni Ross | 7-64, 6-1 | detail zápasu | Charlottesville Challenger | tvrdý I. |
Liam Caruana form & Gianni Ross form
Liam Caruana - poslední zápasy
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
04.03.20 2. kolo | vs. Andrew Harris | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Agustin Velotti | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Hugo Nys | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.20 3. kolo | vs. Maxime Cressy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.20 2. kolo | vs. Brayden Schnur | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Launceston Challenger - tvrdý | ||||
07.02.20 čtvrtfinále | vs. Alex Bolt | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.20 3. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.20 2. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.02.20 1. kolo | vs. Jeremy Beale | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
29.01.20 2. kolo | vs. Alex Bolt | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Takuto Niki | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
14.01.20 2. kolo | vs. Christopher O'Connell | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.01.20 1. kolo | vs. Yaraslav Shyla | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Houston Challenger - tvrdý | ||||
12.11.19 2. kolo | vs. Ivo Karlovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Mohamed Abdel-Aziz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.19 3. kolo | vs. Blaz Rola | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 2. kolo | vs. Gianni Ross | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Roy Smith | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Cannon Kingsley | 6-3, 7-614 | detail zápasu | |
M25 Fayetteville - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Nick Chappell | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Waco - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Nick Chappell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Zachary Svajda | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Norman - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 0-2, - Liam Caruana - skreč | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Alex Rybakov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Nathan Ponwith | 6-4, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-3, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Houston - tvrdý | ||||
22.09.19 finále | vs. Hugo Gaston | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.19 semifinále | vs. Alexander Sarkissian | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Gianni Ross - poslední zápasy
M25 Decatur - tvrdý | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Samir Banerjee | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Irvine - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Maxwell Mckennon | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tulsa - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Keegan Smith | 3-6, 7-63, 6-70 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ryan Seggerman | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rancho - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-2, 6-72 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Henrique Rocha | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 7-63, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Zach Stephens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
23.03.23 kvalifik. | vs. Connor Farren | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Kalman L. Boyd | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Montreal - tvrdý I. | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Jules Marie | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Benjamin Sigouin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Azariah Rusher | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Jared Thompkins | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Montreal - tvrdý I. | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Henri Squire | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Joe Tyler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-2 | detail zápasu |