Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bosna a Herceg.
10.10.95, 28 Let
10.10.95, 28 Let
Li Tu vs. Goran Radanovic - Vzájemné zápasy
05.05.14 | kvalifik. | Li Tu | Goran Radanovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Bosnia & | antuka |
Li Tu form & Goran Radanovic form
Li Tu - poslední zápasy
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Luke Saville | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Andre Ilagan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
25.02.24 finále | vs. Omar Jasika | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alex Bolt | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Christian Langmo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Andre Ilagan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Tristan Schoolkate | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Joris De Loore | 6-711, 6-74 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
31.12.23 kvalifik. | vs. Daniel Elahi Galan | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 7-61, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Michael Mmoh | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
23.11.23 čtvrtfinále | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.23 2. kolo | vs. Andres Martin | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Rei Sakamoto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
18.11.23 semifinále | vs. James Duckworth | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Joao Sousa | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Alexis Galarneau | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Zachary Viiala | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Goran Radanovic - poslední zápasy
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Colin Van Beem | 6-3, 6-70, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Kristijan Juhas | 7-64, 4-6, 0-10 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Strahinja Pjeranovic | 6-0, 3-0, Strahinja Pjeranovic - skreč | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Marcell Bartakovics | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Neagu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Milos Vukovic | 4-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Mashtakov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Austria F5 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Ivan Randjelovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Sven Lah | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Darko Bojanovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Austria F3 - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Thomas Holzmann | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
Hungary F5 - antuka | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Pedja Krstin | 3-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Tim Alexander Ruetzel | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Eduard Guell Bartrina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hungary F1 - antuka | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Croatia F4 - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Pere Riba | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.17 | vs. Nazar Khrustalev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Croatia F11 - antuka | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 6-0, 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
Croatia F8 - antuka | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Kerim Subasic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.16 2. kolo kval. | vs. Darko Bojanovic | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
10.09.16 1. kolo kval. | vs. Filip Veger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Serbia F6 - antuka | ||||
05.09.16 kvalifik. | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Jovan Macic | 6-4, 6-2 | detail zápasu |