ZÁPAS
11.02.20 | 1. kolo kval. | Leyton Rivera | Grigoriy Korobeynikov | 6-0, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nórsko
28.10.01, 22 Let
26 306 $
28.10.01, 22 Let
26 306 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
07.09.98, 25 Let
07.09.98, 25 Let
Leyton Rivera vs. Grigoriy Korobeynikov - Vzájemné zápasy
11.02.20 | 1. kolo kval. | Leyton Rivera | Grigoriy Korobeynikov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Leyton Rivera form & Grigoriy Korobeynikov form
Leyton Rivera - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Riccardo Mascarini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Saba George Nanobashvili | 4-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Andrea Bolla | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Gabriel Elicha Navas | 7-5, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Oluwaseun Peter Ogunsakin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Chirag Duhan | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Malo Poulesquen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-65, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 1-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Zach Stephens | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Igor Dudun | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Zach Stephens | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Felix Mischker | 3-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Tanguy Genier | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Oliver Welch | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Karl Friberg | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Henrik Bladelius | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ponomar | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu |
Grigoriy Korobeynikov - poslední zápasy
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - skreč | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu |