Leopold Zima vs. Tim Handel 09.03.2020

Leopold Zima vs. Tim Handel 09.03.2020 - M15 Monastir - porovnání

ZÁPAS

09.03.20kvalifik.Leopold Zima Tim Handel 7-5, 7-65 Tunisia M15 Monastir tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

7-65

Leopold Zima
Nemecko
13.05.00, 19 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
18.10.96, 23 Let







Tim Handel
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Leopold Zima vs. Tim Handel - Vzájemné zápasy

09.03.20kvalifik.Leopold ZimaTim Handel7-5, 7-65 detail zápasuTunisia M15 Monastir tvrdý

Leopold Zima - poslední zápasy

Tunisia M15 Monastir - tvrdý
11.03.20
1. kolo
vs. Luca Giacomini5-7, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
09.03.20
kvalifik.
vs. Tim Handel7-5, 7-65 výhradetail zápasu
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Jonas Greif6-3, 6-4 výhradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. George Gregoriou6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
01.03.20
2. kolo kval.
vs. Jesse Timmermans4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Germany Koblenz Challenger - tvrdý I.
17.02.20
1. kolo
vs. Tomas Machac2-6, 2-6 prohradetail zápasu
United Kingdom M25 Barnstaple - tvrdý I.
12.02.20
2. kolo
vs. Jack Draper1-6, 2-6 prohradetail zápasu
11.02.20
1. kolo
vs. Alexander Donski1-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
10.02.20
kvalifik.
vs. Patrick Foley7-62, 6-4 výhradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Rupert George6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Germany M25 Nussloch - koberec
22.01.20
1. kolo
vs. Christopher Heyman3-6, 7-61, 4-6 prohradetail zápasu
20.01.20
kvalifik.
vs. Jan Zielinski6-4, 7-66 výhradetail zápasu
20.01.20
2. kolo kval.
vs. Kirill Anton6-4, 6-3 výhradetail zápasu
19.01.20
1. kolo kval.
vs. Maik Steiner6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Spain M15 Manacor - tvrdý
12.01.20
1. kolo kval.
vs. Daniel Rincon3-6, 6-3, 5-10 prohradetail zápasu
Spain M15 Manacor - tvrdý
07.01.20
2. kolo kval.
vs. Hendrik Jebens3-6, 6-3, 8-10 prohradetail zápasu
05.01.20
1. kolo kval.
vs. Barney Fitzpatrick7-65, 6-2 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Mason Recci1-6, 5-7 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
27.11.19
1. kolo
vs. Guy Den Heijer3-6, 0-6 prohradetail zápasu
26.11.19
kvalifik.
vs. Athanassios Manekas5-7, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Pavel Shumeiko6-1, 7-5 výhradetail zápasu
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Ido Zonder6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Eckental Challenger - koberec
28.10.19
1. kolo
vs. Jurij Rodionov4-6, 6-76 prohradetail zápasu
Qatar M15 Doha - tvrdý
22.10.19
kvalifik.
vs. Marek Semjan2-6, 6-2, 7-10 prohradetail zápasu
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Erik Helin6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Qatar M15 Doha - tvrdý
17.10.19
2. kolo
vs. Bogdan Bobrov2-6, 4-6 prohradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Yanki Erel6-3, 1-6, 6-3 výhradetail zápasu
15.10.19
kvalifik.
vs. Chukang Wang6-2, 3-6, 10-5 výhradetail zápasu
14.10.19
1. kolo kval.
vs. Anurag Agarwal6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Germany M15 Bad - koberec
10.10.19
2. kolo
vs. Robert Strombachs4-6, 7-5, 6-73 prohradetail zápasu

Tim Handel - poslední zápasy

Tunisia M15 Monastir - tvrdý
09.03.20
kvalifik.
vs. Leopold Zima5-7, 6-75 prohradetail zápasu
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Aloys Johannes Willem Van Baal6-1, 6-1 výhradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Alessio Tramontin6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Calvin Hemery2-6, 4-6 prohradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Anis Ghorbel7-66, 6-0 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Takeru Yuzuki6-3, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
02.03.20
kvalifik.
vs. Jesse Timmermans6-2, 6-2 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Dennis Dragomirov6-4, 6-2 výhradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. David Kim6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Germany M15 Oberhaching - tvrdý I.
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Michael Weindl6-73, 6-3, 6-10 prohradetail zápasu
Germany M25 Nussloch - koberec
22.01.20
1. kolo
vs. Robin Stanek4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Will Maher4-6, 6-2, 3-10 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
05.11.19
2. kolo kval.
vs. Austin Ansari (USA)2-6, 6-2, 10-7 výhradetail zápasu
05.11.19
kvalifik.
vs. James Ibrahim3-6, 6-4, 8-10 prohradetail zápasu
04.11.19
1. kolo kval.
vs. Keaton Cullimore6-1, 2-6, 10-7 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
20.10.19
2. kolo kval.
vs. Mariano Silberstein3-6, 6-0, 8-10 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
14.10.19
kvalifik.
vs. Kevin Major1-6, 6-1, 5-10 prohradetail zápasu
14.10.19
2. kolo kval.
vs. Jonathan Atwater6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
09.10.19
1. kolo
vs. Mauricio Astorga6-4, 3-6, 6-77 prohradetail zápasu
08.10.19
kvalifik.
vs. Mariano Silberstein6-4, 6-2 výhradetail zápasu
07.10.19
2. kolo kval.
vs. Babji Siva Atturu6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
23.09.19
kvalifik.
vs. Agustin Maria Gascia4-6, 3-6 prohradetail zápasu
23.09.19
2. kolo kval.
vs. Sean Kamyshev7-5, 7-5 výhradetail zápasu
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Joaquin Marquez6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Matt Kuhar5-7, 0-2, - Tim Handel - skrečprohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
09.09.19
2. kolo kval.
vs. Michel-Alexandre Fortin3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Switzerland M15 Horgen - antuka
28.08.19
1. kolo
vs. Damien Wenger0-6, 2-6 prohradetail zápasu
26.08.19
kvalifik.
vs. Brian Bencic6-0, 6-4 výhradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Nicolas Affolter6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Germany M15 Ueberlingen - antuka
21.08.19
1. kolo
vs. Rene Schulte6-75, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
<