ZÁPAS
16.09.19 | 1. kolo kval. | Leonid Sheyngezikht | Yerassyl Murat | 6-3, 6-3 | M15 Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Leonid Sheyngezikht | Yerassyl Murat | |
1. podání % | 37/55 (67%) | 40/58 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/37 (84%) | 23/40 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/18 (17%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/58 (52%) | 21/55 (38%) |
Vyhrané body celkem | 64/113 (57%) | 49/113 (43%) |
Dvojchyby | 7 | 4 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Leonid Sheyngezikht | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Yerassyl Murat | |
0-0 | ||
Leonid Sheyngezikht | 2-0 | |
2-1 | Yerassyl Murat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Leonid Sheyngezikht | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
Leonid Sheyngezikht | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Yerassyl Murat | |
Leonid Sheyngezikht | 5-3 | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Yerassyl Murat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Leonid Sheyngezikht | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Yerassyl Murat | |
0-0 | ||
Leonid Sheyngezikht | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Yerassyl Murat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-2 | Yerassyl Murat | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leonid Sheyngezikht | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Yerassyl Murat | |
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
16.12.01, 22 Let
16.12.01, 22 Let
Leonid Sheyngezikht vs. Yerassyl Murat - Vzájemné zápasy
16.09.19 | 1. kolo kval. | Leonid Sheyngezikht | Yerassyl Murat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Shymkent | antuka |
Leonid Sheyngezikht form & Yerassyl Murat form
Leonid Sheyngezikht - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Claude Ishimwe | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Junior Hakizumwami | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 5-7, 16-18 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Angel Fonseca Garcia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu |
Yerassyl Murat - poslední zápasy
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-713, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Antonio Campo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 7-65, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Radus | 6-4, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Vladislav Dubinsky | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Bezborodov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
09.09.18 kvalifik. | vs. Maikel Borg | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Artem Zharkov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Timur Khabibulin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Stefan Dinic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Daniiar Duldaev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Nikita Valentsev | 3-6, 4-6 | detail zápasu |