ZÁPAS
20.10.14 | 1. kolo kval. | Leonardo Civita-Telles | Asdrubal Gobernate | 6-3, 6-3 | Brazil F10 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Brazília
14.11.95, 28 Let
14.11.95, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
18.05.95, 28 Let
18.05.95, 28 Let
Leonardo Civita-Telles vs. Asdrubal Gobernate - Vzájemné zápasy
20.10.14 | 1. kolo kval. | Leonardo Civita-Telles | Asdrubal Gobernate | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Brazil F10 | tvrdý |
Leonardo Civita-Telles form & Asdrubal Gobernate form
Leonardo Civita-Telles - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Cagan Celik | - | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Facundo Mena | 6-3, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Jake Bhangdia | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Josiah Lawrence | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Janio Villanueva Quintana | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Tim Ruehl | 6-0, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 2. kolo kval. | vs. Diego Ignacio Munoz Gajardo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Stepan Mruzek | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
02.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Francisco Pini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Dikenstein | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Francisco Pini | 6-1, 3-0, Francisco Pini - skreč | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Diogo Marques | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Paschetto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Joao Antonio | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
06.09.23 kvalifik. | vs. Christian Lerby | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. James Mackinlay | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
05.10.21 2. kolo kval. | vs. Nikolas Moceanu | 6-4, 3-4, - Leonardo Civita-Telles - skreč | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.09.21 2. kolo | vs. Christian Langmo | 6-75, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.21 čtvrtfinále | vs. Osgar O'Hoisin | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
21.09.21 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Francisco Cabral | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Asdrubal Gobernate - poslední zápasy
M25 Campos - tvrdý | ||||
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Batagin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Joao Pedro Guedes Dos Santos | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Recife - antuka | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.21 1. kolo | vs. Gabriel Tumasonis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.21 kvalifik. | vs. Gabriel Batagin | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Agustin Riquelme | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 7-65, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
Brazil F8 - antuka | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Javier Naser | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Felipe Muzzi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Brazil F7 - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Joao Giannella | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Ishwara Pola | 4-6, 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
Brazil F5 - antuka | ||||
15.10.18 2. kolo kval. | vs. Gabriel Bendazoli | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
15.10.18 kvalifik. | vs. Rai Vicente De Araujo | 4-5, - Asdrubal Gobernate - skreč | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Fernando Tardin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Argentina F1 - antuka | ||||
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Mariano David Cassan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Brazil F3 - antuka | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Nicolas Santos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.18 1. kolo | vs. Diego Riviere Padilha | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Brazil F2 - antuka | ||||
01.05.18 kvalifik. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.18 2. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Gabriel Bendazoli | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Brazil F1 - antuka | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Augusto Laranja | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Brazil F4 - antuka | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Augusto Laranja | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Rafael Saraiva | 7-67, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Brazil F3 - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo | vs. Thales Turini | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brazil F2 - antuka | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Fabio Costa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F7 - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 1-6, 3-6 | detail zápasu |