Leonardo Lopez Linquet vs. Tomas Farjat 25.02.2020

Leonardo Lopez Linquet vs. Tomas Farjat 25.02.2020 - M25 Cordoba - porovnání

ZÁPAS

25.02.202. kolo kval.Leonardo Lopez Linquet Tomas Farjat 7-5, 7-66 Argentina M25 Cordoba antuka

STATISTIKY ZÁPASU

7-66

Leonardo Lopez Linquet
Argentina








Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
15.02.01, 19 Let







Tomas Farjat
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Leonardo Lopez Linquet vs. Tomas Farjat - Vzájemné zápasy

25.02.202. kolo kval.Leonardo Lopez LinquetTomas Farjat7-5, 7-66 detail zápasuArgentina M25 Cordoba antuka
20.10.191. kolo kval.Leonardo Lopez LinquetTomas Farjat7-63, 6-3 detail zápasuTunisia M15 Tabarka antuka

Leonardo Lopez Linquet - poslední zápasy

Argentina M25 Cordoba - antuka
25.02.20
kvalifik.
vs. Guido Ivan Justo7-67, 3-6, 10-12 prohradetail zápasu
25.02.20
2. kolo kval.
vs. Tomas Farjat7-5, 7-66 výhradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Alberto Alvarado Berrospi6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Uruguay M25 Punta - antuka
17.02.20
1. kolo kval.
vs. Thiago Cigarran6-4, 7-5 výhradetail zápasu
17.02.20
kvalifik.
vs. Franco Emanuel Egea4-6, 7-5, 5-10 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Kuzey Cekirge0-6, 0-1, - Leonardo Lopez Linquet - skrečprohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
07.11.19
2. kolo
vs. Marvin Netuschil3-6, 4-6 prohradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Arsenije Zlatanovic6-4, 7-5 výhradetail zápasu
05.11.19
kvalifik.
vs. Tomislav Jotovski6-3, 7-62 výhradetail zápasu
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Erik Wiren6-0, 6-0 výhradetail zápasu
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Manfred Fellin6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
30.10.19
1. kolo
vs. Ivan Davydov5-7, 6-74 prohradetail zápasu
28.10.19
kvalifik.
vs. Nicolo Crespi7-5, 4-6, 10-4 výhradetail zápasu
27.10.19
2. kolo kval.
vs. Boruch Skierkier6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
21.10.19
kvalifik.
vs. Boruch Skierkier1-6, 5-7 prohradetail zápasu
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Tomas Farjat7-63, 6-3 výhradetail zápasu
20.10.19
2. kolo kval.
vs. Anthony Turchi6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
14.10.19
kvalifik.
vs. Marlon Vankan4-6, 3-6 prohradetail zápasu
13.10.19
2. kolo kval.
vs. Mohamed Nazim Makhlouf6-3, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Artur Kulibaba6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Federico Moreno2-6, 4-6 prohradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Thiago Cigarran6-3, 6-4 výhradetail zápasu

Tomas Farjat - poslední zápasy

Argentina M25 Hurlingham - antuka
04.03.20
1. kolo
vs. Nicolas Alberto Arreche0-6, 1-6 prohradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Gonzalo Lama3-6, 4-6 prohradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Franco Agamenone5-7, 6-4, 11-9 výhradetail zápasu
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Ezequiel Simonit6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Argentina M25 Cordoba - antuka
25.02.20
2. kolo kval.
vs. Leonardo Lopez Linquet5-7, 6-76 prohradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Santiago Bramajo4-6, 7-5, 10-6 výhradetail zápasu
Uruguay M15 Maldonado - antuka
27.11.19
1. kolo
vs. Franco Emanuel Egea4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
21.11.19
2. kolo
vs. Hernan Casanova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
20.11.19
1. kolo
vs. Pavle Daljev6-73, 7-62, 6-2 výhradetail zápasu
19.11.19
kvalifik.
vs. Alexis Boureau5-7, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Filip Krolo7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
14.11.19
2. kolo
vs. Hernan Casanova2-6, 7-5, 3-6 prohradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Jakob Johansson-Holm3-1, Jakob Johansson-Holm - skrečvýhradetail zápasu
11.11.19
kvalifik.
vs. Vladimir Filip6-3, 6-0 výhradetail zápasu
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Filip Krolo6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Mario Aleksic6-4, 5-7, 6-10 prohradetail zápasu
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Sarvar Muzaffarov6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
31.10.19
2. kolo
vs. Fabrizio Ornago6-4, 5-7, 4-6 prohradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Franco Feitt4-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Leonardo Lopez Linquet6-73, 3-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
15.10.19
1. kolo
vs. Damien Wenger3-6, 3-6 prohradetail zápasu
14.10.19
kvalifik.
vs. Leonardo Catani6-2, 6-4 výhradetail zápasu
13.10.19
2. kolo kval.
vs. Bruno Britez6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Argentina Buenos Aires - antuka
24.09.19
1. kolo
vs. Juan Pablo Varillas2-6, 3-6 prohradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Arklon Huertas Del Pino6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
18.09.19
1. kolo
vs. Bastian Malla5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Paraguay M15 Lambare - antuka
23.08.19
2. kolo
vs. Mauricio Echazu3-6, 4-6 prohradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Adolfo Daniel Vallejo6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Bolivia M15 La - antuka
15.08.19
2. kolo
vs. Jorge Brian Panta Herreros3-6, 3-6 prohradetail zápasu
13.08.19
1. kolo
vs. Andres Chavez7-66, 7-5 výhradetail zápasu
<