Leonardo Aboian vs. Gaston Erhardt 25.02.2020

Leonardo Aboian vs. Gaston Erhardt 25.02.2020 - M25 Cordoba - porovnání

ZÁPAS

25.02.202. kolo kval.Leonardo Aboian Gaston Erhardt 4-6, 6-4, 10-3 Argentina M25 Cordoba antuka

STATISTIKY ZÁPASU

10-3

Leonardo Aboian
Argentina
20.04.98, 21 Let






11 067 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
18.09.98, 21 Let







Gaston Erhardt
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Leonardo Aboian vs. Gaston Erhardt - Vzájemné zápasy

25.02.202. kolo kval.Leonardo AboianGaston Erhardt4-6, 6-4, 10-3 detail zápasuArgentina M25 Cordoba antuka
07.11.162. kolo kval.Leonardo AboianGaston Erhardt6-2, 6-1 detail zápasuArgentina Argentina F13 antuka

Leonardo Aboian - poslední zápasy

Argentina M25 Hurlingham - antuka
04.03.20
1. kolo
vs. Santiago Besada7-5, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Argentina M25 Cordoba - antuka
27.02.20
1. kolo
vs. Juan Manuel Cerundolo5-7, 4-6 prohradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Franco Emanuel Egea6-74, 4-6 prohradetail zápasu
25.02.20
2. kolo kval.
vs. Gaston Erhardt4-6, 6-4, 10-3 výhradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Andres Gabriel Ciurletti6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Uruguay M15 Maldonado - antuka
28.11.19
2. kolo
vs. Santiago Fa Rodriguez Taverna6-3, 2-6, 3-6 prohradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Geronimo Marcolini6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Argentina M15 Junin - antuka
23.10.19
1. kolo
vs. Luciano Carraro2-6, 6-3, 2-6 prohradetail zápasu
Chile M15 Santiago - antuka
03.10.19
2. kolo
vs. Arklon Huertas Del Pino7-65, 1-6, 3-6 prohradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Vicente Manuel Rivas Maturana6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
17.09.19
1. kolo
vs. Nicolas Alberto Arreche7-66, 6-74, 1-6 prohradetail zápasu
Paraguay M15 Lambare - antuka
22.08.19
2. kolo
vs. Joao Lucas Reis Da Silva1-6, 5-7 prohradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Boris Arias6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
11.07.19
2. kolo
vs. Nicolas Alvarez2-6, 2-6 prohradetail zápasu
09.07.19
1. kolo
vs. Boruch Skierkier6-1, 7-61 výhradetail zápasu
Argentina M25 Buenos - antuka
03.07.19
1. kolo
vs. Enrique Bogo7-69, 2-6, 5-7 prohradetail zápasu
02.07.19
kvalifik.
vs. Pedro Iamachkine6-3, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Ramiro Pioli Tizon6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Brazil M15 Curitiba - antuka
26.06.19
1. kolo
vs. Joao Pedro Sorgi3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Brazil M15 Sao - antuka
19.06.19
1. kolo
vs. Gabriel Ciro Da Silva2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
08.05.19
1. kolo
vs. Francisco Comesana2-6, 2-6 prohradetail zápasu
07.05.19
kvalifik.
vs. Gabriel Ciro Da Silva6-3, 6-4 výhradetail zápasu
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Joaquin Benoit6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
01.05.19
1. kolo
vs. Genaro Alberto Olivieri2-6, 4-6 prohradetail zápasu
30.04.19
kvalifik.
vs. Tristan Boyer6-3, 4-6, 22-20 výhradetail zápasu
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Valerio Aboian6-3, 4-6, 13-11 výhradetail zápasu
Colombia M15 Bucaramanga - antuka
24.04.19
1. kolo
vs. Alejandro Mendoza3-6, 7-62, 6-75 prohradetail zápasu
Ecuador M15 Guayaquil - antuka
18.04.19
2. kolo
vs. Marco Saffratti6-72, 2-6 prohradetail zápasu
16.04.19
1. kolo
vs. Enrique Bogo6-4, 2-6, 7-5 výhradetail zápasu
Argentina M15 Pinamar - antuka
03.04.19
1. kolo
vs. Tomas Lipovsek Puches1-6, 6-4, 2-6 prohradetail zápasu

Gaston Erhardt - poslední zápasy

Argentina M25 Hurlingham - antuka
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Nicolas Uryson2-6, 1-6 prohradetail zápasu
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Nicolas Agustin Lema6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Argentina M25 Cordoba - antuka
25.02.20
2. kolo kval.
vs. Leonardo Aboian6-4, 4-6, 3-10 prohradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Nicolas Bianchi3-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
Uruguay M25 Punta - antuka
19.02.20
1. kolo
vs. Juan Ignacio Galarza2-6, 6-2, 3-6 prohradetail zápasu
17.02.20
kvalifik.
vs. Ignacio Carou5-7, 7-5, 14-12 výhradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Nicholas Shamma6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Peru M25 Lima - antuka
10.02.20
kvalifik.
vs. Michael Zhu3-6, 3-6 prohradetail zápasu
10.02.20
2. kolo kval.
vs. Guillermo Aracena6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Peru M25 Lima - antuka
03.02.20
2. kolo kval.
vs. Michael Zhu6-3, 6-4 výhradetail zápasu
03.02.20
kvalifik.
vs. Santiago Fa Rodriguez Taverna3-6, 6-75 prohradetail zápasu
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Eduardo Sanchez-Carrion6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Uruguay M15 Maldonado - antuka
26.11.19
kvalifik.
vs. Francisco Aranguren6-74, 4-6 prohradetail zápasu
Argentina M15 Junin - antuka
23.10.19
1. kolo
vs. Gabriel Alejandro Hidalgo0-6, 1-6 prohradetail zápasu
22.10.19
kvalifik.
vs. Federico Juan Aguilar6-4, 6-4 výhradetail zápasu
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Federico Seco Trabella6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Brazil M15 Sao - antuka
15.10.19
kvalifik.
vs. Christian Oliveira6-73, 3-6 prohradetail zápasu
14.10.19
1. kolo kval.
vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos7-5, 2-6, 10-6 výhradetail zápasu
Brazil M25 Rio - antuka
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Andre Miele2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Chile M15 Santiago - antuka
02.10.19
kvalifik.
vs. Felipe Derdoy3-6, 2-6 prohradetail zápasu
30.09.19
1. kolo kval.
vs. Hugo Moura6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
17.09.19
1. kolo
vs. Matias Franco Descotte0-6, 5-7 prohradetail zápasu
Paraguay M15 Lambare - antuka
22.08.19
2. kolo
vs. Andre Miele2-6, 6-75 prohradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Maximiliano Estevez7-5, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Santino Morel Rieder6-2, 7-63 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Federico Gaston Gonzalez Benitez7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Bolivia M15 Santa - antuka
07.08.19
1. kolo
vs. Maximiliano Estevez2-6, 1-6 prohradetail zápasu
06.08.19
kvalifik.
vs. Jesus Matias Quiroga7-63, 6-1 výhradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Cristian Luciano Pastore6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Peru M25 Lima - antuka
17.07.19
1. kolo
vs. Rowland Phillips6-3, 6-74, 5-7 prohradetail zápasu
<