ZÁPAS
04.07.17 | 1. kolo | Lenny Hampel | Jonas Trinker | 7-5, 6-76, 6-2 | Austria F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lenny Hampel | Jonas Trinker | |
1. podání % | 64/113 (57%) | 62/120 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 46/64 (72%) | 42/62 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 26/49 (53%) | 26/58 (45%) |
Vyhrané break-bally | 7/18 (39%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 52/120 (43%) | 41/113 (36%) |
Vyhrané body celkem | 124/233 (53%) | 109/233 (47%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esa | 4 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lenny Hampel vs. Jonas Trinker - Vzájemné zápasy
11.06.20 | 1. kolo | Lenny Hampel | Jonas Trinker | 6-3, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
04.07.17 | 1. kolo | Lenny Hampel | Jonas Trinker | 7-5, 6-76, 6-2 | detail zápasu | Austria F1 | antuka |
Lenny Hampel form & Jonas Trinker form
Lenny Hampel - poslední zápasy
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
22.10.21 čtvrtfinále | vs. Henri Squire | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Tim Sandkaulen | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
19.10.21 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Budapest - antuka | ||||
29.09.21 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.21 1. kolo | vs. Andre Biro | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Timo Stodder | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Frankfurt - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-0, 2-10 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Osman Torski | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kottingbrunn - antuka | ||||
24.07.21 semifinále | vs. Francisco Comesana | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.07.21 čtvrtfinále | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.07.21 2. kolo | vs. David Pichler | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Filip Misolic | 4-6, 7-61, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
09.07.21 čtvrtfinále | vs. Cristian Rodriguez | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.21 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | Daniel Dutra Da Silva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
06.07.21 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
24.06.21 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.21 1. kolo | vs. Gian Luca Tanner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.21 kvalifik. | vs. Martin Krumich | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Franco Agamenone | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Matthew William Donald | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Jan Satral | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Jonas Trinker - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Ben Weintraub | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Lenny Petit | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | detail zápasu |