ZÁPAS
28.08.17 | kvalifik. | Lenny Hampel | Carlos Taberner | 5-7, 6-4, 6-4 | Como Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lenny Hampel | Carlos Taberner | |
1. podání % | 50/93 (54%) | 50/91 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/50 (76%) | 34/50 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/43 (47%) | 21/41 (51%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 36/91 (40%) | 35/93 (38%) |
Vyhrané body celkem | 94/184 (51%) | 90/184 (49%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 6 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lenny Hampel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lenny Hampel | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lenny Hampel | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lenny Hampel | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lenny Hampel | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lenny Hampel | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Lenny Hampel | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lenny Hampel | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lenny Hampel | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lenny Hampel | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lenny Hampel | 4-4 | |
0-0, 40-0 | ||
5-4 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Lenny Hampel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Lenny Hampel | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lenny Hampel | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lenny Hampel | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lenny Hampel | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lenny Hampel vs. Carlos Taberner - Vzájemné zápasy
20.09.17 | 2. kolo | Carlos Taberner | Lenny Hampel | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Sibiu Challenger | antuka |
28.08.17 | kvalifik. | Lenny Hampel | Carlos Taberner | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Como Challenger | antuka |
01.05.17 | kvalifik. | Lenny Hampel | Carlos Taberner | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | Ostrava Challenger | antuka |
Lenny Hampel form & Carlos Taberner form
Lenny Hampel - poslední zápasy
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
22.10.21 čtvrtfinále | vs. Henri Squire | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Tim Sandkaulen | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
19.10.21 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Budapest - antuka | ||||
29.09.21 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.21 1. kolo | vs. Andre Biro | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Timo Stodder | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Frankfurt - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-0, 2-10 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Osman Torski | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kottingbrunn - antuka | ||||
24.07.21 semifinále | vs. Francisco Comesana | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.07.21 čtvrtfinále | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.07.21 2. kolo | vs. David Pichler | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Filip Misolic | 4-6, 7-61, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
09.07.21 čtvrtfinále | vs. Cristian Rodriguez | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.21 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | Daniel Dutra Da Silva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
06.07.21 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
24.06.21 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.21 1. kolo | vs. Gian Luca Tanner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.21 kvalifik. | vs. Martin Krumich | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Franco Agamenone | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Matthew William Donald | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Jan Satral | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Carlos Taberner - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | detail zápasu |