ZÁPAS
19.02.20 | 1. kolo | Leandro Riedi | Blake Ellis | 6-3, 6-3 | M15 Oberhaching | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Leandro Riedi | Blake Ellis | |
1. podání % | 26/48 (54%) | 33/56 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/26 (85%) | 21/33 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/22 (55%) | 10/23 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 25/56 (45%) | 14/48 (29%) |
Vyhrané body celkem | 59/104 (57%) | 45/104 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 1 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Blake Ellis | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Leandro Riedi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Blake Ellis | |
0-0, 0-15 | ||
Leandro Riedi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Blake Ellis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leandro Riedi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Blake Ellis | |
0-0 | ||
Leandro Riedi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Blake Ellis | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Leandro Riedi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Blake Ellis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leandro Riedi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Blake Ellis | |
0-0 | ||
Leandro Riedi | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Blake Ellis | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Leandro Riedi | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Blake Ellis | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Leandro Riedi | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Leandro Riedi vs. Blake Ellis - Vzájemné zápasy
19.02.20 | 1. kolo | Leandro Riedi | Blake Ellis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Oberhaching | tvrdý I. |
Leandro Riedi form & Blake Ellis form
Leandro Riedi - poslední zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 finále | vs. Otto Virtanen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Clement Chidekh | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Dino Prizmic | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Tallon Griekspoor | 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
02.02.24 | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
28.01.24 finále | vs. Borna Coric | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Brandon Nakashima | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-66, 7-615 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Simon Beaupain | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 1-4, - Leandro Riedi - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
13.01.24 finále | vs. Martin Damm | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
12.01.24 semifinále | vs. Gastao Elias | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Elmer Moller | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Li Tu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 6-72, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-75, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Felix Auger Aliassime | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Blake Ellis - poslední zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Alex Bolt | 6-75, 6-77 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Thomas Braithwaite | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Blake Bayldon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jarrod Joyce | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Alex Bolt | 6-75, 6-71 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Hayden Jones | 6-76, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. James Watt | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Alex Bolt | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Seon Yong Han | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alex Bolt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Moerani Bouzige | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. James McCabe | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Machac | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Shintaro Imai | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Emile Hudd | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Moerani Bouzige | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 7-66, 7-64 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 6-2, 6-76, 7-64 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-1, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. James Kent Trotter | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 6-4, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Jie Cui | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Luke Saville | 5-7, 2-6 | detail zápasu |