ZÁPAS
15.07.19 | 1. kolo kval. | Lawrence Bataljin | Robin Erik Parts | 6-74, 7-5, 10-8 | M15 Parnu | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Austrália
22.05.96, 27 Let
22.05.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Estónsko
22.08.00, 23 Let
22.08.00, 23 Let
Lawrence Bataljin vs. Robin Erik Parts - Vzájemné zápasy
15.07.19 | 1. kolo kval. | Lawrence Bataljin | Robin Erik Parts | 6-74, 7-5, 10-8 | detail zápasu | M15 Parnu | antuka |
Lawrence Bataljin form & Robin Erik Parts form
Lawrence Bataljin - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Robin Erik Parts - poslední zápasy
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Adam Heinonen | 2-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Juho Kantola | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Szymon Kielan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 2-6, 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
31.05.22 kvalifik. | vs. Elmer Moller | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Axel Eriksson | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 7-63, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
19.06.20 1. kolo | vs. Siim Troost | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Marcis Garuts | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 7-64, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
11.11.18 kvalifik. | vs. Matvey Khomentovskiy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Aaron Prandstetter | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
04.11.18 kvalifik. | vs. Luca Castelnuovo | 7-68, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Jakov Tsirkin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Martins Podzus | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.18 kvalifik. | vs. Yanais Laurent | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Estonia F4 - tvrdý I. | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Maxime Authom | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Martin Valdo Randpere | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Arturs Lazdins | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
02.11.15 1. kolo kval. | vs. Tomislav Draganja | 4-6, 3-6 | detail zápasu |