Austrália
10.03.98, 26 Let
10 715 $
10.03.98, 26 Let
10 715 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
22.05.96, 27 Let
22.05.96, 27 Let
Daniel Hobart vs. Lawrence Bataljin - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Daniel Hobart form & Lawrence Bataljin form
Daniel Hobart - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Thomas George Brun | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Omar Brigida | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Martin Tishev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Jordan Smith | 3-6, 0-2, - Daniel Hobart - skreč | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Dayne Kelly | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.19 1. kolo kval. | vs. Takahiro Kubo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Poland F2 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Adam Rudowski | - | detail zápasu | |
Poland F1 - antuka | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Dante Gennaro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Cezary Walkusz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Italy F16 - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Australia F5 - tvrdý | ||||
19.09.16 1. kolo | vs. Gavin Van Peperzeel | 7-5, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
USA F25 - tvrdý | ||||
27.07.16 1. kolo | vs. Marc Polmans | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.16 2. kolo kval. | vs. Nathan Ponwith | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.16 kvalifik. | vs. Jesus Bandres | 4-6, 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Dylan Steffens | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
USA F24 - tvrdý | ||||
20.07.16 1. kolo | vs. Marc Polmans | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Winnetka Challenger - tvrdý | ||||
04.07.16 kvalifik. | vs. Dennis Nevolo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.16 2. kolo kval. | vs. Michal Przysiezny | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
02.07.16 1. kolo kval. | vs. Graham Alrutz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Portugal F7 - tvrdý | ||||
27.05.16 čtvrtfinále | vs. Catalin-Ionut Gard | 6-74, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
26.05.16 2. kolo | vs. Victor Poncelet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.05.16 1. kolo | vs. Bruno Sant'Anna | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Abdulhameed Alshatti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. David Redondo Pereira | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.16 kvalifik. | vs. Alexandre Meireles | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F6 - tvrdý | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.05.16 kvalifik. | vs. Felipe Cunha-Silva | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.16 2. kolo kval. | vs. Pedro Estevao | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Portugal F5 - tvrdý | ||||
09.05.16 kvalifik. | vs. Nuno Deus | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Renato Van Veggel | Renato Van Veggel - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |
Lawrence Bataljin - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu |