ZÁPAS
02.09.18 | 1. kolo kval. | Lautaro Agustin Falabella | Nicolas Bruna | 7-65, 5-7, 6-1 | Argentina F4 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Argentina
19.01.98, 26 Let
14 764 $
19.01.98, 26 Let
14 764 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chile
19.01.99, 25 Let
21 341 $
19.01.99, 25 Let
21 341 $
Lautaro Agustin Falabella vs. Nicolas Bruna - Vzájemné zápasy
18.10.22 | 1. kolo | Nicolas Bruna | Lautaro Agustin Falabella | 6-72, 7-64, 7-64 | detail zápasu | M15 Cochabamba | antuka |
26.07.21 | 2. kolo kval. | Lautaro Agustin Falabella | Nicolas Bruna | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
02.09.18 | 1. kolo kval. | Lautaro Agustin Falabella | Nicolas Bruna | 7-65, 5-7, 6-1 | detail zápasu | Argentina F4 | antuka |
28.08.17 | 1. kolo kval. | Nicolas Bruna | Lautaro Agustin Falabella | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Argentina F5 | antuka |
Lautaro Agustin Falabella form & Nicolas Bruna form
Lautaro Agustin Falabella - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 6-0, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
23.03.24 čtvrtfinále | vs. Leonardo Aboian | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Luciano Carraro | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Benjamin Herrera Delucchi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Eduard Silviu Schipor | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 čtvrtfinále | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Tadeo Meneo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Juan Cruz Blanco Cauterucci | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yoel Yamus | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ignacio Novo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Julian Cundom | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Elbert Barr | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Brandon Perez | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Diego Ortiz Gamonal | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Segundo Goity Zapico | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 6-4, 6-71, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 4-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu |
Nicolas Bruna - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Mateo Del Pino | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 7-64, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Ezequiel Monferrer | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Arthur Laborde | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Adrian Adrian | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 4-6, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Matheus Cury Bueres | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Arthur Laborde | 2-6, 6-2, 14-12 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Danatro | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Luciano Carraro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Ezequiel Simonit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 6-1, 2-1, Amador Salazar - skreč | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Nikos Lehmann | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Amador Salazar | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-74, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Civita-Telles | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Basel | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu |