ZÁPAS
03.09.17 | finále | Laurynas Grigelis | Franco Agamenone | 6-2, 6-2 | Romania F12 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Laurynas Grigelis | Franco Agamenone | |
1. podání % | 22/51 (43%) | 34/45 (76%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/22 (73%) | 21/34 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/29 (69%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/45 (47%) | 15/51 (29%) |
Vyhrané body celkem | 57/96 (59%) | 39/96 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Laurynas Grigelis vs. Franco Agamenone - Vzájemné zápasy
03.09.17 | finále | Laurynas Grigelis | Franco Agamenone | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Romania F12 | antuka |
Laurynas Grigelis form & Franco Agamenone form
Laurynas Grigelis - poslední zápasy
Davis Cup - tráva | ||||
04.03.22 Rubber 1 | vs. Aqeel Khan | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.04.21 čtvrtfinále | vs. Omar Giacalone | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.21 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
21.04.21 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Jean Thirouin | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 finále | vs. Daniel Michalski | 5-7, 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
17.10.20 semifinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.20 čtvrtfinále | vs. Matias Franco Descotte | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.20 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.20 1. kolo | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.20 finále | vs. Matias Franco Descotte | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.20 semifinále | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.20 čtvrtfinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.20 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.20 1. kolo | vs. Martin Damm | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.20 finále | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.10.20 semifinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.20 čtvrtfinále | vs. Filip Bergevi | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.20 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.09.20 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.20 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
07.03.20 | vs. Pedro Sousa | 6-75, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-66, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
15.12.19 finále | vs. Manuel Guinard | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Franco Agamenone - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Edward Winter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Petr Nouza | 5-7, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 2-6 | detail zápasu |