ZÁPAS
04.08.18 | 1. kolo kval. | Laurin Aerne | Alexander Abou Boutros | 6-0, 6-0 | Austria F6 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Švajčiarsko
18.01.99, 25 Let
18.01.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
24.06.98, 25 Let
24.06.98, 25 Let
Laurin Aerne vs. Alexander Abou Boutros - Vzájemné zápasy
04.08.18 | 1. kolo kval. | Laurin Aerne | Alexander Abou Boutros | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Austria F6 | antuka |
Laurin Aerne form & Alexander Abou Boutros form
Laurin Aerne - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Berger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Younes Jenkins | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 2-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kylian Collignon | 1-6, 7-63, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Matthieu Chambonniere | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Mischa Lanz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Neuhaus | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Martin Benes | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. John Sperle | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Valentin Lapalu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 6-4, 0-6, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 2-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Felix Einig | 4-6, 7-61, 7-10 | detail zápasu | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Affolter | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonas Schaer | 7-5, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Bern - antuka | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Edoardo Graziani | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Constantin Frantzen | 6-3, 6-71, 10-12 | detail zápasu |
Alexander Abou Boutros - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Bradley Paliska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Dusan Rajic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Strelchenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Issam Haitham Taweel | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Dragan Grahovac | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Samuele Ramazzotti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lebanon F2 - antuka | ||||
30.09.18 kvalifik. | vs. Matt Seeberger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Julius Ingold | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Lebanon F1 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Fakih Najib | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Austria F6 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Germany F8 - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Martin Nygaard | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Christopher Wejs | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F28 - antuka | ||||
25.09.17 kvalifik. | vs. Goran Markovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F27 - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Thomas Colautti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Germany F5 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Yohei Otsuka | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F16 - koberec | ||||
24.10.16 2. kolo kval. | vs. Gijs Buntsma | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gobet | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Nathan Eugster | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F1 - koberec | ||||
11.01.16 1. kolo kval. | vs. Ferdinand Feith | 3-6, 3-6 | detail zápasu |